بدترین چیزهایی که باید در سطل بازیافت قرار دهید

[ad_1]

همه ما اشتباه کرده ایم که چیزی را در سطل آشغال بازی بیرون آورده ایم که قرار نیست آنجا باشد ، مخصوصاً وقتی دستورالعمل بازیافت روی بسته بندی مشخص نشده باشد. اما امسال ، ما تعهد بهتری به محیط زیست می دهیم و چند دقیقه طول می کشد تا بررسی کنیم که آیا زباله بعدی ما واقعاً باید در سطل آشغال یا کمپوست باشد. برای کمک به بهتر بودن در زمینه بازیافت ، ما با سازمان پسماند شمال لندن (NLWA) تماس گرفتیم تا آنچه کارشناسان آرزو می کنند مردم از قرار دادن در سطل بازیافت جلوگیری کنند ، به اشتراک بگذاریم.

پالوما استو ، مأمور ارتباطات سازمان پسماند شمال لندن ، به POPSUGAR گفت: “وقتی موارد اشتباه در بازیافت قرار می گیرند ، می توانند آن را آلوده كنند ، گاهی اوقات به این معنی است كه كامیون های سنگین باید برای دفع ارسال شوند.” “هزینه مستقیم مربوط به موضوع آلودگی بازیافت تقریباً 1.2 میلیون پوند از پول مودیان است. با این حال ، با در نظر گرفتن هزینه های اضافی جمع آوری و اجرای ، هزینه کل حتی به 2 میلیون پوند نیز می رسد.”

NLWA یک فهرست جستجوی مفید ایجاد کرد تا به شما کمک کند تا به سرعت متوجه شوید که آیا یک قطعه زباله برای سطل بازیافت مناسب است یا نه. شاخص ، چه چیزی می توانیم بازیافت کنیم؟ AZ of Materials شامل همه چیز از محصولات نظافت منزل گرفته تا وسایل کودک ، منسوجات و مبلمان است و به شما توصیه می کند که آیا باید چیزی را در سطل زباله ، بازیافت یا مواد زائد مواد غذایی قرار دهید یا اینکه به یک مرکز بازیافت تخصصی در این نزدیکی نیاز دارد. طبق گفته اداره اتلاف شمال لندن ، پنج مورد اصلی را که هرگز نباید در بازیافت قرار دهید ، بخوانید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>