برای دومین سالگرد تولد او به پرتره مراجعه کنید

[ad_1]

دومین سالگرد تولد آرچی است! مگان مارکل و پرنس هری در 6 ماه مه با فراخوان مهم اقدام به جشن گرفتن نقطه عطف فرزندشان کردند. این زوج گفتند: “ما طی دو سال گذشته بسیار احساس شده ایم تا گرامی داشته باشیم و از خانواده خود بخاطر بزرگداشت تولد آرچی حمایت کنیم. … امسال دنیای ما همچنان در مسیر بهبودی از بیماری COVID-19 است” در وب سایت Archewell خود نوشتند. “با این وجود بسیاری از خانواده ها هنوز با تأثیر این بیماری همه گیر دست و پنجه نرم می کنند. در حالی که برخی از مناطق در آستانه بهبود هستند ، در بسیاری از مناطق جهان ، جوامع همچنان رنج می برند. تا به امروز ، حدود 80 درصد از حدود یک میلیارد عکسهای واکسن COVID-19 که در کشورهای ثروتمندتر تزریق شده است … ما قادر به بهبودی واقعی نخواهیم بود تا زمانی که همه ، در همه جا ، به یکسان به واکسن دسترسی داشته باشند. و با این هدف ، شما را به مشارکت هر کس دعوت می کنیم. شما می توانید – اگر توانایی لازم برای این کار را دارید – برای خانواده ها در آسیب پذیرترین مکان های دنیا واکسن بزنید. “

“اگر همه ما ظاهر شویم ، با دلسوزی نسبت به کسانی که هم آنها را می شناسیم و نه آنها را می شناسیم ، می توانیم تأثیر عمیقی داشته باشیم.”

این بیانیه ادامه داد: “با کمک مالی فقط 5 دلار ، می توانید هزینه یک دوز را برای شخص نیازمند تأمین کنید. و از آنجا که ما توانستیم پشتیبانی مطابق تعدادی از سازمان ها را تأمین کنیم ، 5 دلار شما به طور خودکار به 20 دلار تبدیل می شود – هزینه چهار دوز را پوشش می دهد. هر دلار حساب می شود – نه تنها به نجات جان کمک می کند بلکه به نجات خانواده ها و جوامع نیز کمک می کند.

“ما نمی توانیم برای بزرگداشت روز تولد فرزندمان روش شفاف تری در نظر بگیریم. اگر همه ما حاضر شویم ، با دلسوزی نسبت به کسانی که هم آنها را می شناسیم و نه آنها را می شناسیم ، می توانیم تأثیر عمیقی داشته باشیم. حتی یک کمک کوچک نیز می تواند تأثیر موجی داشته باشد .

“با هم می توانیم یکدیگر را ارتقا دهیم ، محافظت کنیم و از آنها مراقبت کنیم.”

هری و مگان همراه با درخواست کمک مالی ، عکسی که قبلاً دیده نشده بود را منتشر کردند از کوچولوی خود که بالنهایی را در حیاط پشتی خانه شان در مونته سیتو ، کالیفرنیا نگه داشته است. تصویر شایان ستایش توسط دوک و دوشس ساسکس گرفته شده است. پرنس ویلیام و کیت میدلتون نیز در صفحه رسمی اینستاگرام خود با آرشیو تولد آرچی را آرزو کردند و نوشتند: “امروز برای آرچی تولد 2 سالگی بسیار مبارک است”.

آرچی به زودی قرار است یک برادر بزرگ شود ، زیرا دوک و دوشس در تابستان در انتظار فرزند دوم خود ، یک دختر بچه هستند. بیانیه هری و مگان را به طور کامل در وب سایت Archewell خود بخوانید.

– گزارش اضافی توسط مونیکا سیساوات

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>