برای روپرت گرینت ، فیلمبرداری هری پاتر “خفه کردن” را احساس کرد

[ad_1]

روپرت گرینت هنگام به تصویر کشیدن ران ویزلی در مجموعه فیلم های هری پاتر ، بهترین تجربه های خود را داشته است ، اما این بدان معنا نیست که هر لحظه جادویی بود. در طول مصاحبه در متخصص صندلی پادکست در 8 مارس ، گرینت با داکس شپارد در مورد برخی از لحظات “خفقان آور” در 10 سال حضور خود به عنوان شخصیت صحبت کرد. گرینت گفت: “زمانی وجود داشت که احساس خفگی می کرد زیرا سنگین بود ، زیرا در آخر 10 سال هر روز بود.” “این یک تجربه عالی بود ، یک نوع فضای خانوادگی خوب بود. این همیشه همان خدمه ای بود که ما با آن بزرگ می شدیم ، بنابراین یک مکان عالی بود. اما گاهی اوقات به طور قطع احساس می شد ،” من می خواهم کاری انجام دهم دیگر ، ببینید چه چیز دیگری در آنجا وجود دارد. “

در زمان انتخاب گرینت به عنوان ران ، حدود سال 2001 ، فقط چهار کتاب منتشر شده بود و دو فیلم نیز برنامه ریزی شده بود. وی گفت: “این فقط هرگز تمام نشد.” “هر سال ، ما برمی گشتیم. و نوعی شبیه بود روز Groundhog چون همان مجموعه ها بود. همین مردم بودند. اما عالی بود من آن را دوست داشتم. “اگر از خود می پرسید که آیا او روزهای ویزلی خود را دوباره زنده کرده است ، گرینت در واقع فقط اکثر فیلم ها را یک بار دیده است.” این واقعا خیلی زود احساس می شود. من نمی توانم خودم را کاملا جدا کنم. من نمی توانم با آن روبرو شوم ، “او گفت:” من دیدگاه بسیار متفاوتی نسبت به آن دارم که مدتها می گذرد من می توانم قدردانی کنم که چه شاهکاری بود. ”

او احتمالاً فیلم ها را با دخترش دوباره تماشا خواهد کرد ، اما در حال حاضر ، این چیزی نیست که از آن لذت ببرد. گرینت گفت: “اینطور نبود که یک تجربه بد باشد. این باعث شد که من نسبت به چهره خودم مانند آنچه انجام می دهم آگاه باشم. من دوست دارم در لحظه باشم و آن را خلق کنم و بعد فقط آن را ترک کنم.” . او وقتی صحبت از سریال می شود یک حسرت اساسی هم می خورد. وی فاش كرد: “موهای من در فیلم چهارم بزرگترین حسرت من است.” “من فکر می کنم همه در واقع یک مرحله از داشتن این موهای بلند را داشتند. آنها این را دوست داشتند – این یک نوع جادوگری بود. ما بلوغ خود را با دوربین گذراندیم.”

عضوی از چنین سریال های مهمی نیز “یک فرد عادی” بودن گرینت را دشوار می کند. او گفت: “من کاملا شخصی خجالتی و خصوصی هستم و ناگهان برای قرار گرفتن در آن جهان مطمئناً طاقت فرسا است.” “شما هرگز نمی توانید کاملاً آرام باشید ، زیرا حدس می زنم شما از این شخصیت الگو برخوردار باشید. این برای این طرفداران بسیار مهم است. این واقعاً مانع سرگرمی من نمی شود ، اما همیشه به نوعی سایه ای بود. ” از زمان پایان فیلم های هری پاتر در سال 2011 ، گرینت مشغول نقش هایی مانند Cheetah Chrome در بود CBGB، جانی در ماه گردان، دانیل گلس روشن است بیمار یادداشت، و جولیان پیرس در تلویزیون اپل تی وی + خدمتگزار.

منبع تصویر: گتی / یوجین گولوگورسکی و مجموعه اورت

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>