برای رویداد گفتگوی دخترانه با میشل اوباما همراه شوید

[ad_1]

چه اتفاقی می افتد که برخی از بانفوذترین و الهام بخش ترین زنان خارج از خانه با هم برای گفتگو در حال تحول می نشینند؟ تغییر اتفاق می افتد ، ایده ها جرقه می خورند و همه ما می توانیم از جادوی ایجاد شده استفاده کنیم. ما بسیار خوشحالیم که Girl Talk ، یک رویداد مجازی یک ساعته را اعلام می کنیم میشل اوباما. با پرسش و پاسخ تعاملی ، اجراهای موسیقی ، مهمانان ویژه از جمله میزبان سوفیا وایلی ، ستاره راک اواخر شب لیلی سینگ و موارد دیگر که به زودی اعلام خواهد شد ، این رویدادی است که نمی خواهید آن را از دست دهید.

جمعه ، 26 مارس ، ساعت 7 بعد از ظهر به وقت گرینویچ ، برای داشتن یک تجربه آموزشی فراموش نشدنی ، با حضور میشل اوباما و اتحاد فرصت دختران ، به POPSUGAR بپیوندید ، زیرا به عنوان یک زن ، دانش ابرقدرت ماست. بخشی از بنیاد اوباما ، اتحاد فرصت های دختران برای توانمند سازی دختران جوان از طریق آموزش با دسترسی به رهبران و منابع برای کمک به آنها در دستیابی به تمام توانایی هایشان ، تأسیس شد. به قانع کننده تري نياز داريد؟ بیایید برای یک مکالمه اصلی بین خانم اوباما و دو دانشجوی فوق العاده الهام بخش از اتحاد فرصت های دختران ، Sonali Pathak و Turipamue Kazohua ، با مدیریت لیلی سینگ. برای یک پرسش و پاسخ با خانم اوباما و تعداد زیادی از حضورهای پر ستاره همراه باشید. آماده شوید تا از قدرت دادن به افراد مشهور ، تأثیرگذارهای ابتکاری و بدخواهی های مستقیم که جهان را تغییر می دهند الهام بگیرید. شما می توانید Girl Talk را از اینجا در POPSUGAR و حسابهای TikTok ، YouTube و Facebook مشاهده کنید.

پس از یک سال که ما را به چالش کشید از راه هایی که هرگز تصور نمی کردیم ، Girl Talk دوباره نیرو می بخشد و از قدرت یادگیری و آموزش دفاع می کند. ما (عملا) با ملکه هایی که بازی را در هر یک از زمینه های بازی تغییر می دهند احاطه خواهیم شد ، همه با یک هدف مشترک: احیای مجدد زنان در زمانی که بیشتر به آن نیاز داریم. پس برای چی منتظری؟! مطمئن شوید که برای رویدادی که دوستانتان از آن یاد خواهند کرد و خرد سالها را رها می کنند ، هماهنگ شوید و کمک مالی برای حمایت از کار عالی اتحاد فرصت های دختران را در نظر بگیرید.

به اتحاد فرصت های دختران بپیوندید تا برای کمک به دختران نوجوان و رهبران مردمی که برای آموزش آنها تلاش می کنند ، اقدامی انجام دهد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>