برج 28 Beauty در کالت بیوتی وارد انگلستان می شود

[ad_1]

با اثر کامل موج گرما ، برج 28 Beauty نمی توانست در زمان بهتری به انگلیس برسد. از فرمول های سبک ، کش رفتن و رفتن تا بسته بندی ساده و در عین حال رنگارنگ ، مارک آرایش مستقر در LA – که از زمان راه اندازی در سال 2019 طرفداران مشهور از جمله آرایشگران Katie Jane Hughes و Jillian Dempsey و افراد مشهوری مانند Kate را به دست آورده است. بوسورث – قصیده ای برای زندگی آرام و آرام در کالیفرنیا است. با باز کردن کرم برنزین Bronzino Illuminating Cream ، گرمای خورشید را می توانید روی صورت خود احساس کنید. آن را روی گونه ها و از روی پل بینی خود مخلوط کنید و به نظر می رسد که شما نیز یک روز را در ساحل گذرانده اید.

“برج 28 در واقع به نام یک برج نجات غریق واقعی است که در تقاطع سانتا مونیکا و ونیز قرار دارد. اگر ونیز را می شناسید ، می دانید که این کمی گران و هیپی است ، در حالی که سانتا مونیکا پر از خانواده و کالسکه های بزرگ است ، و من همیشه دوست داشتم که این جایی است که شما می بینید هر نوع فردی از ساحل لذت می برد ، “بنیانگذار امی لیو در انتظار اولین حضور این برند در انگلستان در Cult Beauty به POPSUGAR گفت. “من همیشه احساس می کردم که ساحل جایی است که همه می توانند از یک سبک زندگی سالم لذت ببرند ، اما به عنوان یک آمریکایی آسیایی که در آمریکا متولد شد و در زمانی رشد کرد که فرهنگ ساحل بسیار محبوب بود ، من فقط هیچ وقت خودم را در آن ندیدم. بنابراین می خواستم عشقی را که به محلی بودن قائل هستم بگیرم و آن را به گونه ای به تصویر بکشم که مطابق آنچه می بینم و تجربه ام درست است. ”

Tower 28 Beauty اولین مارک الهام گرفته از ساحل نیست و آخرین برند نیز نخواهد بود. آنچه باعث برجسته شدن این مارک می شود فرمولاسیون های بی عیب و نقص آن است – برنزرها ، رژگونه و مواد براق کننده مستقر در کرم که می توانید با انگشتان خود روی آنها ضربه بزنید ، روغن های لب رنگی را می توانید بکشید و بدون کمک آینه بروید – و واقعیت این فرمول ها همچنین برای پوست های حساس غیر سمی و بی خطر است ، حتی برای کسانی که بیماری پوستی مانند اگزما دارند ، چیزی که لیو در تمام زندگی خود به آن پرداخته است.

منبع تصویر: با مجوز از ایمی لیو

لیو که در صنعت زیبایی در مارک هایی مانند Josie Maran ، Smashbox و Kate Somerville کار می کرد ، از شعله ور شدن اگزما خود آگاه بود و همه کارها را می کرد تا نه تنها با این شرایط مبارزه کند ، بلکه برای پوشاندن آن نیز تلاش کند. وی گفت: “من می خواستم بتوانم از آرایش استفاده كنم اما در مورد بدتر كردن پوستم نیز نگران شدم.” “وقتی پوست شما آسیب می بیند ، هنگام استفاده از محصولات این احساس گناه را دارید زیرا دوست دارید ، گوش دهید ، من می خواهم بهتر شود ، اما در عین حال ، آیا من کسی هستم که آن را بدتر می کنم ، زیرا من بیشتر چیزها را می گذارم بر؟”

“واقعی” آها! لحظه ای برای من مانند این بود ، چه می شود اگر بتوانم محصولی تهیه کنم که نه تنها برای پوست حساس بی خطر باشد بلکه تمیز و دارای قیمت مناسب تری باشد. – امی لیو

این معضل بود که لیو را مأموریت یافت تا آرایش مناسب پوست حساس را پیدا کند. اما هنگامی که جستجو می کرد ، او دائماً خود را در یافت محصولات حاوی موادی که از آن راضی نبودند ، هم در جنبه های طبیعی و هم در مواد شیمیایی طیف لیست INCI. و هنگامی که او محصولی را پیدا کرد که از آن راضی است ، آنها معمولاً با برچسب قیمت گزافی روبرو می شدند. “واقعی” آها! لحظه ای برای من مانند این بود ، چه می شود اگر بتوانم محصولی تهیه کنم که نه تنها برای پوست حساس بی خطر باشد بلکه تمیز و دارای قیمت مناسب تری باشد. “

برای اطمینان از بی خطر بودن محصولاتش برای انواع حساس پوست ، لیو می خواست مهر تأیید انجمن ملی اگزما در ایالات متحده را بدست آورد و برج 28 زیبایی را به عنوان تنها مارک آرایش که از دستورالعمل های دقیق سازمان برخوردار است ، بدست آورد. وی گفت: “این برای من مهم بود زیرا من شخصاً از آنها به عنوان منبع استفاده می کردم و آنها را بسیار معتبر می دیدم.” با کمبود مقررات فدرال قوی در آمریکا پیرامون مواد مورد استفاده در محصولات آرایشی ، لیو همچنین تمام محصولات خود را مطابق با Credo Clean Beauty Standards فرموله کرد (خرده فروش زیبایی ایالات متحده دارای لیست دقیق بیش از 2700 ماده خاص و انواع موادی است که آنها فروش 65 در كاليفرنيا ممنوع است) و كاليفرنيا Prop 65 (كه “از شركتها مي خواهد هشدارهايي را به مردم كاليفرنيا در مورد مواجهه قابل توجه با مواد شيميايي كه باعث سرطان ، نقايص مادرزادي يا ساير آسيب هاي توليد مثل مي شود ، ارائه دهند”). 900 سم و مواد سرطان زا روی آن).

منبع تصویر: برج 28 زیبایی

تجربه مادام العمر لیو در برخورد با اگزما نیز دلیل همه فرمول های کرم محصولات پایه است. “پودر گاهی اوقات می تواند هر نوع بافت را تشدید کند [on the skin]به عنوان مثال اگر نقصی دارید یا مانند من لکه های پوستی پوستی روی صورت خود ایجاد می کنید ، “لیو توضیح داد. فقط به دلیل خامه ای بودن و استفاده آسان به این معنی نیست که قدرت ماندن جدی ندارند بخشی از آنچه باعث محبوبیت برنز Bronzino یا BeachPlease مبتنی بر کرم Tower 28 می شود ، به ویژه در میان آرایشگران ، رنگدانه بودن فوق العاده آنها است. و در حالی که لیو می خندد که برای فروش عالی نیست (آخرین کامپکت ها شما برای همیشه) ، این بدان معنی است که فرمول ها در طول روز ثابت می مانند و روی طیف گسترده ای از رنگ پوست کار می کنند.

لیو برای پایین آوردن هزینه و اطمینان از اینکه پایداری را در ذهن خود حفظ می کند ، بسته های برج 28 را با استفاده از کامپکت ها و لوله های شفافی که با آرم سبک سبک 70s این برند تزئین شده اند ، پاره پاره کرد. وی توضیح داد: “من فقط فکر کردم که می توانم این محصولات را با قیمت قابل دسترسی تری تهیه کنم و هنوز هم فایده ای برای عملکرد ندارم ، زیرا بسیاری از هزینه ها بسته بندی است. بسیاری از آنها در زنگ ها و سوت های اضافی است.” . در داخل جعبه ها هیچ آینه ، اشکال جمع و جور اختصاصی ، تابه اضافی ، درج کاغذ و فضای اضافی وجود ندارد. جعبه های حمل و نقل مارک در حال حاضر از 98 درصد + کاغذ بازیافتی و پستی های پر شده قابل بازیافت ساخته شده اند و از تابستان 2021 ، مارک تمام بسته بندی محصولات پلاستیکی خود را در PCR (پلاستیک بازیافتی) انتقال می دهد و لیو هدف عالی 100٪ خنثی سازی کربن تا پایان سال

چیزی که به نظر من در مورد برج 28 زیبایی بی نظیر است این است که این محبوبیت به طور گسترده ای توسط عاشقان زیبایی و آماتور و حرفه ای محبوب شده است ، که در واقع هدف لیو از همان ابتدا بود. “من می خواستم [the brand] به چیزی که می توانم به دوستانی که اهل آرایش چهره های مشهور بودند ، بدهم ، اما همچنین می خواستم برای کسی که هیچ ابزاری ندارد و فقط می خواهد آن را روی نیشگون بیندازد ، استفاده از آن آسان باشد. “با محصولات استفاده از آنها با کیفیت بالا ، استفاده از آن آسان و لطیف بر روی پوست است ، دیدن آن جذاب نیست. واقعیت این است که به شما کمک می کند برخی از لرزش های آفتابی و آفتابی کالیفرنیا را به سواحل بارانی انگلستان برسانید فقط یک امتیاز اضافی است.

برج 28 Beauty در 18 شهریور در Cult Beauty راه اندازی می شود. برای آگاهی از کلیه محصولات موجود در این محدوده ، به مطالعه ادامه دهید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>