برداشت مولی بورک از موهای بدن به عنوان یک زن نابینا

[ad_1]

موی بدن و کاری که شما با آن انجام می دهید یک انتخاب شخصی است ، اما برای بسیاری از افراد ، این انتخاب به شدت تحت تأثیر عوامل بیرونی مانند جامعه و محیطی است که در آن بزرگ شده اید. حتی بدون توجه به آن ، بسیاری از افراد در سنین پایین از طریق تصاویر بدن بی مو و تبلیغات به آنها یاد می دهند که موی بدن زنان “بد” است و باید برداشته شود ، اما اگر شما نمی توانید موهای بدن خود را ببینید ، d احتمالاً احساس متفاوتی دارد.

مولی بورک ، خالق محتوای دیجیتال ، به POPSUGAR گفت: “من با مادری بزرگ نشدم كه تراشیده یا موم داده است ، بنابراین هرگز این فشار را احساس نمی كردم ،” اوه ، من باید این كار را انجام دهم “. “نابینا بودن ، نمی توانستم ببینم [my body hair] به هیچ وجه از نظر بصری اذیتم نکرد. ”

متأسفانه ، این مانع از اعتقاد دیگران به او نشد. “این باعث ناراحتی افراد دیگر می شود که به من نگاه می کنند. آنها مرا مسخره می کنند.” به همین دلیل او در نهایت تصمیم به حذف آن گرفت: “او در 11 سالگی می خواهید برای جلوگیری از مسخره کردن مردم ، هر کاری انجام دهید.”

اما این مدت کوتاهی بود. چندی نگذشته بود که به YouTube پیوست و همزمان به این سفر کشف خود و عشق به خود پرداخت ، دلیل او برای از بین بردن موهای بدن شخصی تر شد. بورک گفت: “من در شبکه های اجتماعی کار می کنم و نمی توانم به حرف هایی که قلدرهایم در مورد من می زنند اهمیت دهم.” “بنابراین ، در حال حاضر ، برای من کاملاً ارتباطی با برداشت یا افکار دیگران از من ندارد. من فکر می کنم مدتها پیش آن طرف را رها کردم.”

او گفت ، دلیل دیگری برای اصلاح دارد: “نابینا بودن ، من از نظر بافت حساسیت زیادی دارم.” “من بافت پوست صاف را ترجیح می دهم. این اصلاً چیز زیبایی شناسی نیست ؛ اصلاً نقش جنسیتی نیست ؛ اصلاً جستجوی راهی خاص برای دیگران نیست.”

چیزی که بسیاری از مردم متوجه آن نیستند این است که بسیاری از اشکال از بین بردن موهای زائد بدن در خانه شامل افراد معلول نیست. در 25 سالگی ، بورک متوجه شد که وقتی برای اولین بار تیغ برداشت. او متوجه شد که دستکاری یک تیغ و کرم اصلاح “بسیار بسیار نامرتب” است و برای کسی که اختلال بینایی دارد کارایی ندارد.

وی گفت: “برای من ، اصلاح از طریق لمس ، هرچه کرم اصلاح ضخیم تر باشد ، احساس من تحریف می شود”. پوشش کرکی کرم اصلاح احساس پوست او را تحریف می کند و دانستن محل قرارگیری بعدی تیغ را دشوار می کند ، اما ریش تراش Schick Intuition این تغییر را می دهد. به همین دلیل است که بورک به دلیل ابتکار عمل “محتوا برای همه” پیرامون تیغ ​​، که به دسترسی و ایجاد محتوای فراگیر از طریق متن alt ، CamelCase ، زیرنویس مناسب ، روایت و موارد دیگر متمرکز است ، فرصتی را برای شراکت با این برند آمریکایی پیدا کرد.

وی گفت: “تیغ دو در یک شگفت انگیز است زیرا نیازی به کرم موبر را از بین می برد زیرا دارای نوار مرطوب کننده داخلی است ؛ از این قوام بسیار نازکی برخوردار است” اما با این وجود هرگونه اصطکاک ناشی از خشکی مو را از بین می برد که این نیز مهم است.

در حالی که برخی از افراد ممکن است از موضوعات “تابو” مانند موهای بدن ، افزایش وزن و دوره های قاعدگی (همه مواردی که او از منظر خود مرتباً حل می کند) طفره می روند ، اما بورک فرصت این را پیدا می کند تا با پیروان 882K خود در اینستاگرام درباره این موارد صحبت کند. “من به عنوان یک زن معلول در زندگی ام با این همه تبعیض روبرو شده ام. با بسیاری از باورهای غلط و کلیشه ها روبرو شده ام و همیشه با افرادی روبرو می شوم که این افسانه های عجیب را باور دارند. من فهمیدم که همه اینها از یک کمبود اطلاعات – کمبود آموزش “، او گفت. “به مردم امکان داده نمی شود که در مورد موهای بدن به روشی ایمن و راحت صحبت کنند و بنابراین اگر من بتوانم فضای امنی ایجاد کنم نه تنها در مورد مواردی که بر من تأثیر گذاشته است مانند تصورات غلط پیرامون نابینایی صحبت کنم بلکه در مورد همه صحبت کنم چیزهایی که مردم تحت تأثیر قرار می گیرند ، پس من می خواهم این کار را انجام دهم. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>