بررسی آجر برنز زیبایی ویکتوریا بکهام همراه با عکس

[ad_1]

ویکتوریا بکهام دوباره این کار را انجام داده است – او یک محصول کاملاً جدید ساخته است که ما کاملاً عاشق آن هستیم. آجر برنز مات زیبایی ویکتوریا بکهام (52 پوند) کوچک اما قدرتمند است ، و باعث می شود رویاهای رنگین پوست ما را در خورشید فقط در یک بار جابجا کنید. مطمئناً ، ما امسال قادر به رسیدن به ساحل آمالفی یا رفتن به جزیره کوهنوردی در یونان نیستیم ، اما حداقل می توانیم به نظر برسیم که با این برنز زیبا رفته ایم.

از زمان معرفی برند مشهور وی در سال 2019 ، نوآوری زیبایی بکام در هر دو دسته لوازم آرایشی و بهداشتی ، ویراستاران زیبایی را با هر راه اندازی تحت تأثیر قرار می دهد. همه چیز با کمد چشم Smoky شروع شد و به ما ابزاری برای ایجاد دوباره نماد چشم دودی نمادین او در خانه داد. طولی نکشید که وی با مرطوب کننده محبوب جوان سازی سلول آرایشی ویکتوریا بکهام (92 پوند) ، که با سلول های بنیادی آلمانی و دانشمند علوم پزشکی آگوستینوس بادر توسعه یافت ، به مراقبت از پوست پرداخت.

از آن زمان او به ما مجموعه ای از رژ لب Posh را بخشیده است ، که اگر آن را با آجر مات برنز جدید مات کنید ، واقعاً ظاهر Posh Spice را به ما می دهد که واقعاً می خواهیم (متاسفم ، نمی توانیم نه).

Bronzing Brick یک برنز پودر فشرده مات است که برای جارو کشیدن در ظرف به یک دست بسیار سبک نیاز دارد. اگرچه فشار داده می شود ، اما کاملاً شل است. همانطور که در مورد سایر محصولات زیبایی ویکتوریا بکهام وجود دارد ، فرمول فوق العاده زیبایی است. با تشکر از ترکیبی از لوروئیل لیزین و نیترید بور ، پودر فوق العاده صاف است و به طور یکپارچه روی پوست می لغزد ، و به لطافت فوکوس نرم می شود. همچنین بسیار رنگدانه است ، حتی با کمترین سایه ، اما برای جلوگیری از خطوط خشن برنز ، ترکیب آن آسان است.

آجر برنز مات در پنج سایه ارائه می شود – 01 (دو نفره کهربا روشن برای رنگ های روشن تا روشن) ، 02 (یک دوتایی طلایی برنز برای رنگ های پوستی روشن تا متوسط) ، 03 (یک دو نفره قهوه ای طلایی برای رنگ های متوسط ​​پوست) .) ، 04 (یک دوتایی قهوه ای طلایی برای رنگ های تیره تا عمیق پوست) و 05 (یک دوتایی عمیق کهربا برای رنگ های پوستی عمیق تا غنی) – که هر کدام دارای رنگ روشن و تیره تر هستند. همه ویراستاران POPSUGAR که برنز را امتحان کردند دریافتند که به لطف بازده رنگ ، سایه ها مطابق با رنگ پوست آنها است.

پایداری همیشه یک نقطه کانونی برای ویکتوریا بکهام زیبایی بوده است و یکی از بهترین جنبه های آجر مات برنز جدید مات این است که به عنوان دوباره پر کردن عرضه می شود. این محصول در یک جمع و جور زیبا ، برنجی با وزن و با طراحی الهام گرفته از شاخ به بازار عرضه می شود و دوباره پر کردن آن از پلاستیک محافظ برخوردار است که از رزین بازیافتی و پس از مصرف ساخته شده است. کارتن ها نیز از مواد 100 درصدی پس از مصرف ساخته شده اند و کاملاً قابل بازیافت هستند.

در مورد نتایج ، من شخصاً به طور معمول بیشتر شخصیتی برنز دهنده کرم هستم ، زیرا پوست من خشک تر است ، اما آجر برنز مات آنقدر سبک بود که به سرعت مورد علاقه جدید قرار گرفت. این محصول چنان محصول مطلوبی را به همراه داشت که کاملاً احساس خشک شدن روی پوست من نشده است و من عشق که کاملاً مات و با براق شدن صفر بود.

دستیار ویرایشگر POPSUGAR Navi Ahluwalia آن را بسیار سبک وزن یافت و دوست داشت که به دلیل نوع پوست چربش ، رنگ مات داشته باشد. کارا کیا ، همیار دستیار ویراستار نیز با این نکات موافقت کرد و افزود که این رنگدانه چقدر خوب است. او گفت: “من عاشق این چیزها ، برنز جدید مورد علاقه خود هستم.” همه ما به این نتیجه رسیدیم که آجر برنز مات زیبایی ویکتوریا بکهام در آینده قابل پیش بینی محکم در کیف های آرایش ما خواهد ماند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>