بررسی اسکراب بدن لایه بردار پوست Fenty Skin

[ad_1]

اگر مجبور باشم چیزی را انتخاب کنم که دوست دارم دنیا در مورد تنظیمات زیبایی من بداند ، این واقعیت است که من کاملاً به اسکراب های بدن گیر کرده ام – و این یک اعتراف است که می توانید اثبات این موارد را پیدا کنید سایت اینترنتی. من طی این سال ها توانسته ام یک تن از ظروف پر از اسکراب را خالی کنم ، و حتی به تازگی تعداد انگشت شماری از محصولات را به لیست علاقه مندی های خود اضافه کرده ام ، اما لحظه ای که فهمیدم Fenty Skin در تابستان امسال اولین اسکراب بدن خود را آزاد می کند.

اسکراب بدن لایه بردار Fenty Skin Buff Ryder (25 پوند) یکی از جدیدترین محصولات این برند است که از اوایل ماه جولای به بازار عرضه می شود. این محصول دارای شکر ، نمک و ماسه برای لایه برداری است و همچنین یک کوکتل از مواد گرمسیری با الهام از کشور بارباروس ریحانا ، مانند گیلاس ، روغن نارگیل و انار ، پاپایا و آناناس تهیه می شود. حتی اگر ترکیب میوه ای به اسکراب رایحه ای خوشبو و خوشبو می دهد که باعث می شود احساس کنید در جزیره ای هستید ، به هیچ وجه غالب نیست.

نکته جالب در مورد اسکراب ها این است که گاهی اوقات وقتی بلورهای شکر یا نمک خیلی بزرگ هستند ، ممکن است کمی سخت و ساینده باشند ، اگرچه بعد از امتحان این فرمول ، من مشکلی نداشتم. بافت آن بسیار نرم و تقریباً عالی بود و از نظر ظاهری شبیه لاک زدن بدن بود و پس از آن پوست من را نرم و حالت دهنده کرد تا جایی که تقریباً نیازی به دنبال کردن آن با کره بدن احساس نکردم (هنوز هم این کار را کردم ، اگر چه).

به طور خلاصه ، هر محصول مراقبت از پوست که مهر تأیید ریحانا را داشته باشد (یا این تصور را به من می دهد که هرگز مانند پوست او به پوست نزدیک می شوم) یک پیروزی در کتاب من است ، اما اگر می خواهید قضاوت کنید خودتان ، اسکراب بدن لایه بردار Buff Ryder هم اکنون در وب سایت رسمی Sephora و Fenty Beauty برای خرید موجود است.

امتیاز:

منبع تصویر: عکاسی POPSUGAR / دانیل جکسون


اسکراب بدن لایه بردار Fenty Skin Buff Ryder

اسکراب بدن لایه بردار Fenty Skin Buff Ryder

هم اکنون خریداری کنید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>