بررسی بدون فیلتر از همه پسران: همیشه و برای همیشه

[ad_1]

اگر بخواهم کمدی عاشقانه کاملی را توصیف کنم ، احتمالاً شباهت زیادی به فیلم های “برای همه پسران” نتفلیکس دارد. در طول سال ها ، حق رای دادن بر اساس مجموعه کتاب های جنی هان به من بسیار راحتی ، لذت و بله ، حتی چند قطره اشک شاد داده است. در حالی که دنیا عاشق لانا کاندور و نوح سنتینئو شده است ، ما همچنین عاشق عاشقانه های لارا ژان و پیتر روی صفحه هستیم. بنابراین ، ناگفته نماند که من درباره فیلم نهایی بسیار احساسی هستم ، همیشه و برای همیشه.

فیلم نهایی که در 12 فوریه به نمایش درآمد ، لارا ژان و پیتر را در آخرین دوره دبیرستان می بینند. همانطور که آنها از نقاط عطفی مانند جشن های عروسی ، دانشگاه و موارد دیگر استفاده می کنند ، عشق آنها دوباره امتحان می شود که سعی می کنند مسافت را طی کنند. من می دانستم که فقط با تماشای تریلر برای یک احساس عاطفی سوار شده ام ، اما انتظار نداشتم که تا پایان یک کثیف گیج کننده باشم. این فیلم واقعاً پایان کاملی برای داستان عاشقانه لارا ژان و پیتر است. این تلخ و شیرین است ، اما هنوز هم طرفداران قدیمی را بسته می کند. بخاطر تمام افکار فیلتر نشده ای که هنگام تماشای فیلم دلپذیر داشتم ادامه دهید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>