بررسی تصحیح کننده رنگ خامه ای Nars Radiant با عکس

[ad_1]

تصحیح رنگ یک تکنیک تثبیت شده است که سالهاست صنعت زیبایی را پخش می کند. هر چند اخیراً ، تکنیک تقویت پوست تجدید حیاتی شده است. با استفاده از آرایشگران و تأثیرگذاران زیبایی ، اصلاح رنگ به حداقل رساندن تغییر رنگ ، پر رنگی و تیرگی هایی که روی پوست دیده می شوند کمک می کند تا چهره ای بدون نقص تر ایجاد کند.

Nars Cosmetics را وارد کنید ، نام تجاری معروف به محصولات رنگی شگفت انگیز و سالها صرف توسعه و تکمیل اصلاح کننده های رنگی خامه ای Radiant (24 پوند) شده است که به عنوان شریکی عالی در پرفروش ترین مخفی کننده خامه ای نام تجاری شناخته می شود. راشل هاردی ، آرایشگر ارشد Nars ، با گل سوسن سفید برای تسکین پوست و عصاره گل عنکبوت برای روشن شدن رنگ صورت ، با POPSUGAR به اشتراک گذاشته است: نرمتر به نظر می رسد و بافت پوست چرک به نظر می رسد. این برای تعیین دقیق نقاط نگران کننده ، روشن شدن تغییر رنگ در برابر آفتاب ، محافل زیر تیرگی و علائم لجبازی لکه ها بسیار مناسب است. ”

محصولات سنتی تصحیح کننده رنگ معمولاً شامل مجموعه ای از رنگ های پاستلی مانند آبی و یاس بنفش هستند که با خنثی سازی رنگ های متضاد در پوست کار می کنند. به عنوان مثال ، یک تصحیح کننده رنگ سبز با قرمزی مقابله می کند ، در حالی که یک تصحیح کننده رنگ بنفش با لغو زنگ های مایل به زرد کار می کند ، که به نوبه خود به روشن شدن رنگ های مات کمک می کند. همه اینها بر اساس تئوری رنگ است – سبز در چرخ قرمز در مقابل قرمز است ، همانطور که بنفش در مقابل زرد است. مسئله این است که ، نه تنها چرخ رنگ گیج کننده است ، بلکه به گفته هاردی ، آن سایه های پاستلی اغلب رنگدانه خالص هستند و می توانند رنگ کمی روی پوست بگذارند. بله ، ممکن است قرمزی شما از بین رفته باشد ، اما به جای آن ممکن است یک رنگ سبز ضعیف باقی مانده باشد که با پایه و کانسیلر شما تداخل می کند.

به همین دلایل است که Nars نمی خواست برای انجام کار به رنگهای پاستلی برای Radiant Creamy Color Correctionor اعتماد کند. با یک ترکیب سفارشی منحصر به فرد ، هر یک از چهار سایه اصلاح کننده رنگ – روشن ، متوسط ​​، عمیق و عمیق – با رنگدانه قرمز تزریق می شود که هرگونه نقص با رنگ آبی یا بنفش را خنثی می کند ، بلافاصله قرمزی ، محافل تیره زیر چشم یا بیش از حد رنگ آمیزی هاردی توضیح داد: “داشتن رنگ های طبیعی در هم آمیخته به Radiant Color Correctionor اجازه می دهد تا به طور یکپارچه با پوست ترکیب شود ، در حالی که رنگ زیرین قرمز با مشکل رنگ آمیزی آبی خاکستری ، قهوه ای زرد و حتی سیاه آبی مقابله خواهد کرد.” سپس می تواند از پایه ای با زیر رنگ زرد استفاده کند ، که به طور طبیعی پوست را تقویت می کند در حالی که قرمز را از بین می برد.

من شخصاً متوجه می شوم که با پوست تیره و پر رنگی ، مناطق تاریک و کدر در اطراف دهان و چانه و زیر چشمم ایجاد می شوند ، بنابراین هنگام استفاده از آرایش ، باید شدت سایه های کانسیلر روشن کننده خود را افزایش دهم تا تغییر رنگ رنگ چهره من به حداقل برسد. . با قرار دادن سایه عمیق رنگ اصلاح رنگ Nars در آزمایش ، من از نتایج دور شدم.

خود این عصا با کلاسیک Creamy Concealer متفاوت است. موها کوتاه تر و متراکم تر هستند و به ویژه در زیر چشم من کاربرد دقیق تری دارند. لحن عمیق و قهوه ای مایل به قرمز در كتمان تاریكی اطراف دهان ، گوشه های پیشانی و زیر چشمم بی نقص عمل می كرد. هنگامی که با قلم مو مخلوط شد (اگرچه در ابتدا کمی دیوانه به نظر می رسید) ، برای پایه مناسب زیر کانسیلر من ایجاد می شود ، و به طور کلی ، پوست من یکدست و درخشان تر به نظر می رسد. من دوست داشتم که این فرمول چقدر سبک و خامه ای باشد و برخلاف اصلاح کننده های رنگی سنتی که احساس می کنم روی پوست خشک می شود ، روی پوست من صاف می شود و بوم عالی ایجاد می شود.

با ترکیب هر دو ترمیم کننده خامه ای Radiant و Correctionor Creamy Color Radiant ، این دو کاملاً با یکدیگر مخلوط شده و از نقص هرگونه نقاشی جلوگیری می کنند. با استفاده از برنامه سریع آن ، درخواست آن چند ثانیه طول کشید و با نتایج چشمگیر ، این یک مرحله اضافی است که من خوشبختانه آن را اضافه می کنم. همچنین متوجه شدم که پس از استفاده از تصحیح کننده رنگ می توانید از هر پایه یا کانسیلر استفاده کنید. این کار به همان خوبی کار می کند ، در کل قدرت بی نظیر است. بگذارید فقط بگوییم Nars Color Correctionor در کتابهای من یک پیروزی است.

به طور طبیعی ، تیم POPSUGAR مانند همیشه مشتاق تلاش برای آزمایش جدیدترین محصولات موجود در بازار ، Nars Radiant Color Correctionor را آزمایش کرد. برای دیدن نتایج به خواندن ادامه دهید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>