بررسی درمان پوستی اوره و آرامش بخش Eucerin Dermocapillaire

[ad_1]

جستجوهای مربوط به درمان های مراقبت از پوست سر و همچنین محصولات معرفی شده برای دادن مقداری TLC به پوست سر شما در حال افزایش است. واقعاً تعجب آور نیست. هوای سرد ، استرس و شستشوی کمتر مکرر در حین قفل کردن (شخص دیگری؟) به معنای خارش ، خشک بودن و حتی پوسته پوسته شدن پوست سر ما است. حداقل ، مطمئناً این مورد برای من وجود دارد.

پوست صورت من خشک و حساس است (بیشتر به لطف روزاسه) ، که وقتی استرس می کنم قطعاً بدتر می شود – و به نظر می رسد پوست سر من نیز از همان الگوی پیروی می کند. من مطمئن نبودم كه همبستگی وجود داشته باشم یا نه ، اما حدس من توسط متخصصانی كه با آنها صحبت كردم تأیید شد. “تغییر در هورمون ها [caused by stress] همچنین می تواند به همان روشی که پوست صورت ما ایجاد می کند ، باعث ایجاد واکنش در پوست سر شود. فکر کنید: شعله ور شدن آکنه های هورمونی ، “به گفته Bridgette Hill ، متخصص جراح مغز و اعصاب و متخصص رنگ آمیزی مستقر در فلوریدا ، به POPSUGAR.” برخی از بیماری های پوستی مانند درماتیت سبورئیک ، اگزما و پسوریازیس می توانند با استرس که منجر به پوسته پوسته شدن و خارش بیشتر می شود ، تشدید شوند. دکتر ایفئوما ایجیکمه ، بنیانگذار و مدیر پزشکی کلینیک پزشکی آدونیا در لندن ، توضیح داد:

در حالی که قبلاً برای کمک به خشکی پوست سرم چند کار انجام داده ام – شامپوهایی که مخصوص پوست سرهای حساس هستند ، استفاده از شامپوی خشک و سبک و غیره تلاش کردن برای شستن موهایم در آب سردتر – هنوز به TLC اضافی نیاز داشت. آن وقت بود که به اسلحه های بزرگ روی آوردم: سرم پوست سر. درست مانند سرم های صورت ، سرم ها و درمان های پوست سر حاوی غلظت بالاتری از مواد فعال هستند و اغلب اوقات از یک اپیلاتور نازک استفاده می شود تا دقیقاً آن مناطق خشک و پوسته پوسته را هدف قرار دهد. روش درمانی انتخابی من برای این دوره خاص از پوست سر غمگین و خشک درمان پوستی اوره Eucerin’s Dermocapillaire Calming (12 پوند) است.

از ابتدا ، این روش درمانی دقیقاً همانطور که وعده داده شده است عمل می کند: “پوست سر را از تحریک جزئی رهایی می بخشد ، خارش را کاهش می دهد و پوست سر را از اولین کاربرد آرام می کند.” دلیل اصلی عملکرد خوب این محصول گنجاندن 5 درصد اوره است. اوره یک محصول جانبی ادرار است ، اما همچنین یک ترکیب طبیعی است که در لایه های پوست یافت می شود (نگران نباشید ، اوره استفاده شده در این محصول 100 درصد در آزمایشگاه ساخته می شود). اوره نه تنها یک ماده مرطوب کننده است که به مرطوب نگه داشتن پوست کمک می کند بلکه یک کراتولیتیک است که به آرامی لایه برداری می کند تا از تجمع پوست مرده خلاص شود. در واقع ، این یک ترکیب کشنده برای کمک به درمان خشکی پوست است ، چه ممکن است روی بدن شما باشد یا پوست سر.

این فرمول همچنین عطر و بدون الکل است ، چیزی که من وقتی می خواهم چیزی تا حد ممکن غیر تحریک کننده داشته باشد ، به دنبال آن هستم کاملا مطمئناً حاوی چیزی نیست که به طور بالقوه بتواند پوست سرم را بیشتر ناراحت کند.

با اولین استفاده ، درمان پوستی اوره Eucerin Dermocapillaire Calming Urea بلافاصله احساس سوزش و تحریک خفیفی را که داشتم از بین برد و در عوض باعث شد پوست سرم بلافاصله آرام شود. احساسی مشابه استفاده از آلوئه ورا روی پوستی که کمی آفتاب دیده است. در طی چند روز ، پوست سرم بسیار کمتر تحریک می شود و تقریباً مطمئن هستم که پوسته پوسته شدن کمتری دارم.

گذشته از نتایج ، آنچه برای من مهم بود یافتن محصولی بود که استفاده از آن ایرادی نداشته باشد. بیشتر درمان های پوست سر و سرم باعث چسبندگی موهای من می شود و من اغلب می توانم تجمع محصول را روی پوست سر خود احساس کنم. اما این ریشه های من را خیس نکرده و احساس رطوبت یا چسبندگی در آنها ایجاد نکرد ، که تا حدودی به دلیل کاربرد دقیق نازل است. فرمول تقریباً بلافاصله خشک شد و باعث شد ریشه های من به دنبال چربی یا احساس چربی نباشند – یک پیروزی کامل در کتاب من.

پوست سر من واقعاً بخاطر درمان پوست سر اوره Eucerin Dermocapillaire Calming بسیار سپاسگزارم و از آسان بودن استفاده آن بسیار خوشحالم. بنابراین اگر شما از آن دسته افرادی هستید که اینترنت را به دنبال چیزی برای تسکین خارش و تحریک پوست سر شما در میان صدها محصول خارج از کشور می کشند ، من به شما می گویم – جستجوی شما در اینجا متوقف می شود.

منبع تصویر: Eucerin

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>