بررسی روشن کننده چشم Bright Fix Fenty Beauty با عکس

[ad_1]

منبع تصویر: عکاسی POPSUGAR / راشل ادواردز

اگر می خواهید به کشوهای آرایش من نگاه کنید ، سریع می فهمید که من چقدر علاقه مند به چهره هستم. چه اصلاح رنگ ، چه فونداسیون ، چه مرطوب کننده مرطوب کننده و چه کانسیلر ، مهم است که من به زیر و زیر پوست پوست خود وفادار بمانم. حتی با وجود دویدن کمتر به دلیل همه گیر بودن ، و جلسات بزرگنمایی بیشتر از آنچه که برای شمردن به آنها اهمیت می دهم ، من همچنان به محصولات پایه خود اعتماد می کنم تا ظاهر من را درخشان ، چاق و تازه نگه دارم. هنوز هم ، من با مخفی کننده های زیر چشم تجربه کابوس داشته ام. به همین دلیل می دانستم که باید Brightener جدید Bright Fix Fitness (25 دلار) را امتحان کنم.

میراث برند زیبایی ریحانا بر این اساس استوار است تا افرادی که آرایش می کنند با رنگ پوست تیره تر می توانند سایه مناسب خود را پیدا کنند. من طرفدار بسیار خوبی در زمینه پوشانندگی و آبرسانی Pro-Filt’r Fenty Beauty هستم ، بنابراین شنیدن اینکه مواد براق کننده چشم جدید در 16 سایه وجود دارند ، از جمله چهار که به عنوان اصلاح کننده رنگ عمل می کنند ، جای تعجب ندارد.

استعداد چند هيفناتيك براي آرايش مفصل ، آوانگارد و روند ساز غريبه اما يك ويژگي زيبايي ديگر نيز وجود دارد كه هميشه متوجه آن شده ام: ناحيه زير چشم او هميشه مرطوب به نظر مي رسد. این نوع به طور معمول یکی از خشک ترین قسمت های صورت است ، و اگرچه ترفندهایی برای جلوگیری از ظاهر ناخوشایند “آرایش جدا شده” وجود دارد (مانند استفاده از کرم دور چشم قبل از کانسیلر یا استفاده از غبار آبرسانی پس از استفاده از پایه) ، مدیریت آن هنوز هم دشوار است. . این فرمول رنگی همراه با ترکیبی از هیالورونات سدیم (اسید هیالورونیک) و روغن جوجوبا است که هر دو رطوبت را بازیابی می کنند. این برای من کاملا امیدوارکننده بود زیرا از رتوش یا استفاده مجدد از آرایش در طول روز متنفرم.

منبع تصویر: عکاسی POPSUGAR / راشل ادواردز

کانسیلر روشن کننده در یک لوله کوچک و صورتی روشن با یک صفحه شفاف قرار دارد که حمل آن در کیف آرایش برای لمس آسان است. از آنجا که نوید ایجاد آرایش بدون آرایش را می دهد ، پوشش کاملاً قابل ساخت و ساز ، تصمیم گرفتم پایه سبک تری انتخاب کنم و یک مرطوب کننده مرطوب با اسفنج استفاده کنم.

وقت آن فرا رسید که نوبت به براق شدن چشم برسد. دقیقاً مانند کانسیلرهای Pro’filter مارک ، این محصول نوید تاری و تاریکی زیر سایه را می دهد. من سایه “خردل عسل” را انتخاب کردم که یک رنگ زیتونی گرم برای رنگ پوست تا عمیق تا عمیق است. به محض اینکه مقداری فرمول را روی انگشت تمیز ریختم ، به دلیل چگونگی بافت سرم مانند آن ، احساس می کردم یک محصول مراقبت از پوست است. به عنوان یک دختر آرایش متوسط ​​و کامل که من را نگران کرده بود ، اما چهار تا پنج نقطه کوچک روی صورتم قرار دادم و از اینکه اصلا آبریزش نیست تعجب کردم.

این دستورالعمل ها می گویند روی محصول ضربه بزنید ، نباید آن را تند بکشید ، بنابراین من به جای استفاده از Beautyblender خود ، اینفلوئنسر داخلی خود را کانالیل کردم و فرمول را روی پوست زدم. من اعتراف می کنم که محصول فوق العاده رنگدانه ای بود ، بنابراین ساده ترین ترکیب نبود ، اما به نظر می رسید دمای انگشت من برای استفاده راحت تر آن را گرم می کند. (فقط یک یا دو دقیقه طول کشید تا کاملاً با سایر لوازم آرایشی من ترکیب شود ، فقط باید آنرا فشار دهید تا ویژگی روشن کننده ظاهر کلی شما را به خطر نیندازد.)

منبع تصویر: عکاسی POPSUGAR / راشل ادواردز

در عرض چند دقیقه ، منطقه زیر چشم من بسیار روشن تر به نظر می رسید. علیرغم پوشش کمتری ، سیاهی دور من را کاملا پنهان می کند. بعلاوه ، به دلیل سبک بودن ابریشمی ، به اندازه یک کانسیلر پوشاننده ضخیم و سنگین احساس خشکی و لطافت نمی کند.

نتیجه نهایی من را مطمئن کرد که خشک نخواهد شد ، بنابراین تصمیم گرفتم با استفاده از یک اسفنج مرطوب کمی پودر نیمه شفاف را روی آن بچرخانم و از تازه بودن آن کاملاً راضی بودم. اگر بیشتر اهل پوشش کامل هستید ، به راحتی می توانید روی آن لایه لایه کنید بدون اینکه به نظر کیک برسد. من پیشنهاد می کنم برای کنترل بهتر و اطمینان از جذب محصول از ابزاری مانند اسفنج یا برس کانسیلر به جای دست خود استفاده کنید.

منبع تصویر: عکاسی POPSUGAR / راشل ادواردز

من به دلیل نتایج فوری و فرسودگی طولانی 100 درصد این محصول را دوباره جمع آوری می کنم. من در طول یک جلسه جلسه سنگین تست سایش انجام دادم و خوشحال شدم که فقط یکبار با محصول کمتر از برنامه اولیه مجبور شدم دوباره درخواست بدهم. من دوست داشتم که از پایه ای شبنم تا سبکتر استفاده کردم زیرا با ظاهر کلی آرایش بدون آرایش به خوبی کار می کرد.

Illuminator Fight Beauty’s Bright Fix قطعاً یکی از مواردی است که من در مجموعه آرایش های رنگی خود نگهداری می کنم و دوست دارم که قبل از ماه های گرم کاهش یابد زیرا هرچه داغتر شود ، سبک تر بودن آرایش خود را ترجیح می دهم.

منبع تصویر: عکاسی POPSUGAR / راشل ادواردز

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>