بررسی سرم لکه تاریک Dermalogica Powerbright

[ad_1]

منبع تصویر: عکاسی POPSUGAR / دانیل جکسون

من چندین سال است که با هایپرپیگمنتیشن ناشی از آکنه بدن روبرو شده ام. هنگامی که برای اولین بار در دوران نوجوانی متوجه لکه ها و لکه های تیره پشت و شانه هایم شدم ، (بدون موفقیت) تعداد انگشت شماری از محصولات را امتحان کردم تا آنها را محو کنم ، هرچند که هیچ چیز به عنوان تبلیغات برای من مفید نبود. در طول سال گذشته ، من وظیفه خود را تعیین کردم که یک برنامه مراقبت از پوست و بدن را محدود کنم که در نهایت به من کمک می کند پوست خود را پاکسازی و ظاهر آن را سالم نگه دارم – اینگونه است که سرم Dark Spot Dark Dermalogica Powerbright (89 پوند) تبدیل به یک ماده اصلی در برنامه روزمره من شد.

سرم محصولی کاملاً جدید است که به طور رسمی در 11 مارس به بازار عرضه شد و ترکیبات اصلی آن شامل نیاسینامید و عصاره قارچ شیاتکه برای کاهش رنگ آمیزی و روشن شدن پوست است. این فرموله شده است که فقط در عرض یک هفته شروع به محو شدن لکه های تاریک می کند و اندازه آنها را در حدود چهار کاهش می دهد. همراه با یک پاک کننده کاملا جدید بدن که اخیراً شروع به استفاده از آن برای مقابله با آکنه کردم ، حدود سه هفته است که از سرم استفاده می کنم و از اینکه چگونه سریع توانستم نتایج را ببینم بسیار تحت تأثیر قرار گرفته ام.

وقتی شروع به استفاده از سرم کردم ، آن را دو بار در روز – صبح و شب – استفاده کردم و مطمئن شدم که در طول روز با ضد آفتاب آن را دنبال می کنم. چیزی که در ابتدا باعث آزردگی من در هنگام تلاش شد ، محدوده زمانی بود که انتظار می رفت نتیجه بگیرم. لکه های تیره معمولاً کمی مدتی طول می کشد تا محو شوند و مدت طولانی تری در معرض آفتاب قرار بگیرند ، بنابراین فکر می کردم حداقل یک ماه طول می کشد تا بتوانم نتایج واقعی را ببینم . حدوداً یک هفته و نیم پس از استفاده از پاک کننده و سرم با هم ، واقعاً متعجب شدم و دیدم که مقدار مناسبی از لکه ها به طور قابل توجهی کمرنگ شده اند ، البته که کاملاً از بین نرفته اند.

من همچنین از این واقعیت قدردانی کردم که گرچه این محصول شباهت زیادی به یک مرطوب کننده نسبت به سرم دارد ، اما بسیار سبک است و این احساس چربی که سایر مرطوب کننده ها اغلب با من ترک می کنند را ایجاد نمی کند. از بین تمام محصولاتی که من امتحان کرده ام ، این یک سرم با کیفیت است که خیلی بیشتر از دیگران به من کمک کرده است. گرچه قیمت بالاتری دارد اما فکر می کنم ارزش سرمایه گذاری را داشته باشد. پیش خرید کنید تا خودتان امتحان کنید.

منبع تصویر: عکاسی POPSUGAR / دانیل جکسون

سرم لکه تاریک Dermalogica Powerbright

سرم لکه تاریک Dermalogica Powerbright

هم اکنون خریداری کنید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>