بررسی قرص حمام Chanel Factory 5 با عکس

[ad_1]

اینکه خودم را طرفدار شانل بنامم کم لطفی است. من فکر می کنم کیف دستی Chanel بهترین لوازم جانبی کلاسیک است و خط زیبایی این برند نیز به همان زیبایی است. (اگر هنوز برنزر آن را امتحان نکرده اید ، لطف کنید و آن را به لیست خرید خود اضافه کنید ، زیرا این امر الهی است.) برای جشن صدمین سالگرد عطر نمادین شماره 5 شنل ، این برند فقط دو محصول خاص- مجموعه قطعات موسوم به Chanel Factory 5. قسمت اول مجموعه شامل قرص حمام ، ژل دوش ، روغن بدن ، کرم بدن و لوسیون بدن است. من آنقدر خوش شانس بودم که با قرص حمام شانل وارد وان شدم (56 پوند) و این یکی از آرامش بخش ترین تجربه هایی بود که مدتی داشتم.

اولین چیزی که در مورد محصول متوجه شدم بسته بندی بود و پنج ثانیه بعد از دیدن آن ، من در حال برنامه ریزی برای نحوه استفاده مجدد و نمایش آن در حمام بودم ، پس از پایان کار با محتویات. قرص های حمام در یک ظرف چای قابل استفاده مجدد قرار داشتند ، با یک آرم ساده Chanel که بود خیلی شیک. دومین چیزی که متوجه شدم رایحه ای است که رایحه ای مجلل دارد و مانند هرچیزی که شنل شماره 5 را می شناسید دوست دارد: لطیف ، گلدار و برای همیشه مست کننده است.

افشای کامل: معمولاً من اهل حمام نیستم. یا آرامش بخشیدن ، برای این موضوع. من به سختی مغزم را خاموش می کنم و غوطه ور شدن در وان برای من خیلی جالب نیست مگر اینکه بتوانم همزمان یک نمایش را تماشا کنم یا کتاب بخوانم. منظورم این است که مردم چیستند در حال انجام در حمام؟ فقط آنجا دروغ گفتم؟ ببخشید اما نه. صرف نظر از این ، من هنوز قصد داشتم آخر هفته خیس بخورم ، شمع هایی روشن کنم و اجازه دهم قرص های حمام من را به فراموشی آرامش برسانند. متأسفانه ، این چیزی نیست که اتفاق افتاده است.

شنبه با استرس بیش از حد معمول شروع شد ، زمانی که من ساعت 6 صبح از خواب بیدار شدم و در اثر قطع برق در محله ام و زنگ هشدار خانه ام. بعداً همان روز ، بعد از 30 دقیقه رانندگی به مغازه ، متوجه شدم که کیف پولم را در خانه فراموش کردم. کل روز غم انگیز بود و هوا کاملاً زباله بود ، بنابراین تا زمانی که خودم را به خانه خود کشاندم (خوشبختانه دوباره برق گرفتم) ، گرسنه ، عصبانی و آماده برای پایان روز بودم.

در تلاش برای آرام کردن اعصاب گیج شده ام ، تصمیم گرفتم آن را بگویم و 3 بعد از ظهر غسل کنم. من شخصی هستم که قبل از نشستن در وان مجبور به دوش گرفتن هستم ، بنابراین سریع بدن را دوش گرفتم و سپس شیر وان را باز کردم تا کاملاً منفجر شود و منتظر پر شدن آن شدم. پس از پر شدن وان ، من قرصی را پرتاب کردم که بلافاصله گاز گرفت. آب را به رنگ سفید شیری درآورد و بوی آن به رضایت بخش ترین حالت تا بینی ام آمد.

من بیش از یک ساعت در وان خم شدم ، و کتاب فعلی خود را (یک رمان ترسناک) خواندم و در آنچه فقط به عنوان یک تجمل مطلق توصیف شد ، دست و پا کردم. حتی اگر روزهای وحشتناکی را پشت سر گذاشته بودم و داشتم کتابی درمورد اینکه سر کسی به معنای واقعی کلمه بریده شده است را می خواندم ، اما باز هم موفق شدم آرام شوم – حتی اگر کمی باشد. من از وان خارج شدم ، نه یک زن کاملا جدید ، اما قطعا یک زن با روحیه بهتر ، و کاملا زنی که بوی بهشت ​​می داد.

من نمی توانم به اندازه کافی در مورد رایحه خوب صحبت کنم ، که بسیار خوشمزه بود و مدتها پس از اتمام حمام به پوست من چسبید. بقیه شب را بوی دوره ای شانه ام را برای استشمام عطر می کشید. من همچنین هیچ مانده مانده ای روی پوست خود نداشتم و باعث شد احساس ابریشمی و صافی داشته باشم تا بتوانم از لوسیون صرف نظر کنم (که به ندرت اتفاق می افتد).

در حالی که هنوز خودم را عاشق حمام نمی دانم ، اما قطعاً دارم “دوستدار” حمام می شوم. همچنین می گویم که من این قرص های حمام شانل را در آینده قرار ملاقات وان خود می بینم. و حتی اگر قیمت 56 پوندی برای قرص های حمام شرم آور به نظر برسد ، یک بمب حمام معمولی ممکن است از 5 تا 10 پوند هزینه داشته باشد ، و اگر این بسته بندی قلع قلع چای فوق العاده ، 10 قرص را در خود جای دهید – اگر از من بخواهید یک سرقت باشد.

اگر به دنبال یک تجربه حمام مجلل تر هستید ، دیگر دنبال این کار نباشید ، زیرا Chanel شما را پوشش داده است.

امتیاز:

منبع تصویر: عکاسی POPSUGAR / رنی رودریگز

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>