بررسی قطرات درخشش روشنایی روشنایی خلق و خوی

[ad_1]

در مقیاس یک تا توپ دیسکو ، من همیشه ترجیح می دهم پوست من براق و براق شود – به خصوص در تابستان. من سعی می کنم نه تنها با آرایش و هایلایترهای زیبا به این مهم دست پیدا کنم (زیرا بیایید واقعیت داشته باشیم ، بعضی روزها فقط نمی خواهم جلب توجه کنم) ، بلکه با محصولات مراقبت از پوست شبنم نیز به این مهم دست پیدا می کنم. به همین دلیل است که انواع مورد علاقه محصولات من هیبریدهای چند وظیفه ای این دو مانند قطره های براق روشن کننده روشنایی خلق و خوی جدید است.

ابر طرفداران این برند می دانند که این اولین فعالیت آن در تولید هرگونه محصول مجاور است. به عنوان اولین مارک مراقبت از پوست ، می توانید شرط بندی کنید که با مواد دوستدار پوست تزریق شده است. پپتیدها ، که به بهبود سد طبیعی پوست شما کمک می کند ، و عصاره توت سیاه ، که دوز آنتی اکسیدان مبارزه با رادیکال های آزاد را برای پوست شما فراهم می کند ، باعث می شود قطره های درخشنده اعمال شود و مانند یک سرم احساس شود ، در حالی که رنگدانه های منعکس کننده نور باعث می شود مانند بهترین ماده شما خیره شود برجسته کننده

هر قسمت از این محصول ، از بسته بندی شایان ستایش صورتی تا فرمول تقویت کننده درخشش در داخل ، نور را تابش می دهد. این رنگ در دو سایه وجود دارد: Sheer Bronzed با رنگ های قهوه ای عمیق تر و Sheer Golden با رنگ طلایی روشن تر. به دلیل فرمول مایع محصول ، هر دو سایه به راحتی با پوست ترکیب می شوند. این چند کاربرد در نظر گرفته شده دارد اما مانند هر محصول آرایشی ، هیچ قانونی وجود ندارد – آن را به تنهایی و بدون آرایش بپوشید (مانند من) ، برای تقویت بیشتر حالت شیری زیر پایه ، آن را با محصولات رنگی خود مخلوط کنید ، نقاط بلند صورت خود را بیش از آرایش یا استفاده از آن بر روی بدن خود.

برخلاف برخی از قطره های برنز که به شدت رنگدانه هستند ، قطره های براق کننده روشن کننده و روشن Mood Lighting (15 پوند) کمتر در مورد افزودن رنگ به صورت شما و بیشتر در مورد افزایش درخشندگی است ، به این معنی که شما نباید ترسید که پایان کار بسیار سخت به نظر می رسد. من تصمیم گرفتم بعد از انجام برنامه مراقبت از پوست صبحانه ، یک قطره به تمام صورتم بمالم و بلافاصله تحت تأثیر قرار گرفتن نرم و صافی ضد آفتاب قرار گرفتم. نتیجه فوری یک تمرکز نرم و کاملاً درخشان بود که به نظر عرق یا روغنی نمی رسید – فقط درخشان بود.

من قصد داشتم مقداری مخفی کاری را با این کار انجام دهم تا ظاهر آرایش بدون آرایش خود را برای روز تمام کنم اما در نهایت علیه آن تصمیم گرفتم زیرا پوست من بدون آن بسیار خوب به نظر می رسید. همانطور که می بینید ، به شما پوشش نمی دهد ، بنابراین اگر هدف شما کاهش لکه ها است ، این کار را انجام نمی دهد اما برای تقویت پوست شما عالی است. به راحتی می توان گفت که این یکی از اصلی ترین برنامه های روزانه آرایش تابستانی من خواهد بود.

امتیاز:

منبع تصویر: عکاسی POPSUGAR / جسیکا هارینگتون

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>