بررسی لوسیون مرطوب کننده روزانه Aveeno

[ad_1]

در حالی که بیشتر مردم از خشکی و خارش پوست در زمستان شکایت دارند ، من تمایل دارم لکه های خشن در بدنم در تمام طول سال ایجاد شود. این یک درد بزرگ است بنابراین من سعی کردم هیجان زده باشم لوسیون مرطوب کننده روزانه Aveeno به مدت یک هفته مستقیم و بدون اینکه بخواهم دکتر بازی کنم با مخلوط کردن کمی از همه چیزهایی که در کابینه پزشکی من است مثل من.

من هر روز که از دوش بیرون می آمدم از لوسیون مرطوب کننده روزانه Aveeno استفاده می کردم. من استفاده کردم همه بالای بدنم ، روی زانوها و آرنج هایم متمرکز می شوند ، که تمایل به خشک شدن بیش از حد دارند. و احتمالاً بهترین لوسیون اصلی بدن است که استفاده کردم. بعد از یک هفته ، پوست خشکم کاملاً صاف و زانوها و آرنجم بسیار خارش داشت. این احتمالاً به لطف موادی مانند دی متیكون و گلیسیرین كه واقعا مرطوب كننده خوبی هستند و بلغور جو دوسر كلوئیدی است كه یكی از مواد مورد علاقه متخصصین پوست برای تسكین پوست است.

من از احساس لوسیون به طور همزمان سبک و خامه ای خوشم آمد – اما من مخصوصاً خیلی دوست داشتم که چگونه سریع جذب شود تا بتوانم سریع لباس بپوشم و از در بیرون بروم. این به عنوان چیزی برجسته است که من هر روز استفاده می کنم و نه تنها هنگامی که از خارش رنج می برم.

همچنین بدون عطر است. من می دانم که یکی از دلایل محبوبیت آن همین است – بسیاری از مردم دوست دارند بتوانند آن را بدون بوی گل از کل روز بچرخانند و رایحه های موجود در لوسیون های بدن برای پوست های حساس بسیار تحریک کننده است. (گرچه صادقانه بگویم ، شخصاً از رایحه ای سبک لذت می برم.) اما این تنها چیزی نیست که از آن عاری است. لوسیون مرطوب کننده روزانه Aveeno ملاقات می کند جذابیتاستانداردهای طبیعی ، به این معنی که فتالات ، پارابن ، روغن معدنی ، تالک ، تولوئن ، ضد آفتاب شیمیایی (مانند اکسی بنزون ​​، آووبنزون ​​و اوکتینوکسات) یا نفت ندارد.

با قیمت کمتر از 7 دلار در هر بطری ، این لوسیون قطعاً ارزش ذخیره سازی را دارد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>