بررسی نمایش جدید Amazon Panic Video Panic

[ad_1]

ما با PANIC Prime Video همکاری کرده ایم تا داستان استخوان بندی بزرگترین بازی این شهر کوچک را به اشتراک بگذاریم. تنها قانون؟ وحشت نکنید مطمئن شوید که اولین نمایش PANIC را در 28 مه فقط در Prime Video تماشا کنید.

این را تصور کنید: شما به تازگی دوره متوسطه را به پایان رسانده اید ، از کار اخراج شده اید و فقط یک چشم انداز آینده در ذهن شماست. مشکل این است که هزینه زیادی صرف می شود – پولی که ندارید. با تنها امید خود که به یک نخ آویزان است ، باید تصمیم بگیرید: آیا من حاضر هستم برای فرار از “پایتخت هیچ چیز” همه چیز را به خطر بیندازم؟ از اینجاست که داستان هدر نیل در مجموعه اقتباسی جدید آغاز می شود وحشت برای Prime Video.

PANIC چیست؟

بر اساس رمان پرفروش لورن الیور به همین نام ، وحشت در کارپ ، تگزاس ، شهری بن بست رخ می دهد که بیشتر ساکنان آن آرزوی فرار از آن را دارند. هر سال کلاس ارشد فارغ التحصیل (یعنی آخرین سال دبیرستان آمریکایی) می تواند در یک بازی خطرناک شرکت کند که بزرگترین ترس همه را آزمایش می کند (فکر کنید: پریدن از صخره در آبهای تاریک یا دفن شدن در یک تابوت). چالش های کافی را کامل کنید ، امتیاز کافی کسب کنید و به چالش نهایی راه پیدا می کنید.

در حالی که هیچ کس نمی داند چه کسی بازی را اختراع کرده یا چگونه به وجود آمده است ، مهمترین قسمت این جایزه بزرگ است: یک پول قابل اطمینان که برنده می تواند Carp را ترک کند و هرگز به عقب نگاه نمی کند. اما ما در مورد تغییر برآمدگی صحبت نمی کنیم. در این سال ، گلدان بزرگتر از هر زمان دیگری است و حداقل 50،000 دلار (تقریبا 35546 پوند) سربلند است – بیش از این که بلیط یک طرفه را از شهر خارج کند. اما آیا کافی است هیتر را متقاعد کنیم که در کنار دوستانش شرکت کند و رقابت کند؟


منبع تصویر: Prime Video

چه چیزی PANIC را متفاوت می کند؟

برخلاف داستان های dystopian که ما در آن بزرگ شده ایم ، این داستان معاصر ریشه در شرایط زندگی واقعی دارد – و بازی کاملا داوطلبانه است. شاید همین امر باعث شده است که سریال بسیار استخوان ساز باشد. این شخصیت ها مایلند با بزرگترین ترس خود روبرو شوند و از مرزهای اخلاقی عبور کنند تا زندگی جدیدی بسازند (یا می دانید فقط یک تن پول بدست آورید). بله ، اکثر داستان های علمی تخیلی و آخرالزمانی هیجان انگیز و ترسناک هستند و ممکن است معده شما را برگردانند ، اما ما می توانیم با خیال راحت بیشتر این داستان ها را تماشا کنیم بدون اینکه ترس از ورود خطوط داستان به قلمرو زندگی واقعی داشته باشیم. وحشتاز طرف دیگر ، از روایت های قابل ترجمه شخصیت استفاده می کند که شما را مجبور به تعجب می کند ، “آیا من هم می توانم از این طریق عبور کنم؟”


منبع تصویر: Prime Video

شخصیت های اصلی PANIC چه کسانی هستند؟

در حالی که همه بازیکنان در نیستند وحشت به همان اندازه که هدر برای دریافت جایزه نقدی ناامید هستند (برخی فقط برای سرگرمی عامل ترس در آن شرکت می کنند) از چند دقیقه اول قسمت اول مشخص است که کپور شهری نیست که مملو از خانواده های طبقه بالا با ثروت زیاد باشد فرصت ها. اگرچه ما بلافاصله از اهداف همه افراد برای شرکت در آن مطلع نمی شویم وحشت، ما به سرعت یاد می گیریم که این شخصیت ها مایل به انجام هر کاری هستند – به طور بالقوه حتی زندگی خود را به خطر می اندازند – تا تنها و تنها برنده باشند.

هدر نیل

هدر (با بازی اولیویا ولش) علی رغم اینکه نویسنده ای تازه کار است ، بسیار عمل گراست و برای رهایی او از کارپ ، به این استعداد اعتماد می کند. در عوض ، او امیدوار است که برای ایجاد زندگی بهتر در یک برنامه حسابداری در تگزاس ثبت نام کند. متأسفانه ، تمام پولی که پس انداز کرده از بین می رود و او مجبور است به طور جدی برای شرکت در آن فکر کند وحشت زیرا ، او کاملاً از گزینه های دیگر خارج شده است.

دوج میسون

داج (با بازی مایک فیست) بیش از یک سال است که در کپور ساکن است ، اما در این شهر کوچک او هنوز بچه جدید محسوب می شود. تعجب همه را تصور کنید وقتی او در اولین چالش حاضر شد تا رقبا را جذب کند. اگر شخصیتی وجود داشته باشد که حس کنجکاوی شما را برانگیزد ، این دوج است. (به طور جدی ، ما باید بدانیم که او چه گوشت گاو با کلانتر کورتز دارد).

ری هال

ری (با بازی ری نیکلسون) منزجر کننده است ، به شدت اعتماد به نفس دارد و گردآورنده قابلمه پول برای وحشت. (به احتمال زیاد شخصیت مرعوب کننده او به همین دلیل است که گلدان به 50 هزار دلار رسیده است.) به لطف سابقه کیفری خانواده اش ، او ذهنیت هیچ چیز برای از دست دادن ندارد که در واقع ممکن است او را بیش از آنچه انتظار داشت پیش ببرد.

ناتالی ویلیامز

ناتالی (با بازی جسیکا سولا) بهترین دوست نترس هدر است که رویای انتقال به کالیفرنیا و بازیگری یک سوپراستار را قایقرانی می کند. حتی اگر او دختر یک معاون کلانتری باشد ، اما او حتی برای شرکت در چالش های غیرقانونی – که پدرش قطعاً تعطیل کردن آنها سخت خسته است – مردد نیست.

اسقف مور

بیشاپ (با بازی کامرون جونز) شخصیتی است که برای کارپ بسیار باهوش است. برخلاف دوستانش ، او یک برنامه دارد: دانشگاه. او مهربان ، ساکت و نیمه دوم به سیستم پشتیبانی هدر است. ما همچنین در حال ارسال او و هدر هستیم.


منبع تصویر: Prime Video

از کجا می توانید PANIC را تماشا کنید؟

می توانید تماشا کنید وحشت منحصراً در Prime Video از 28 مه آغاز می شود. تنها کاری که باید انجام شود: تصمیم گیری برای چه کسی ریشه یابی می کنید.

منبع تصویر: Prime Video

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>