بررسی های پوستی باعث نجات جان افراد می شود: چگونه می توان علائم ملانوم را بر روی بدن جستجو کرد

[ad_1]

با این حال ، همه سرطان های پوست از یک خال ناشی نمی شوند. هیل می گوید: “تصور می شود که دو سوم ملانوما از نو اتفاق می افتد ، یعنی قبلاً در آنجا خال وجود نداشته است.”

بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که بدن خود را بشناسید ، بنابراین می توانید متوجه تغییر شوید و از پوست خود محافظت کنید. هیل می گوید: “قرار گرفتن در معرض آفتاب یا آفتاب سوختگی در واقع می تواند باعث ایجاد خال شود.” “این می تواند جهش ها را جمع کرده و از یک خال خوش خیم به یک خال غیرمعمول تبدیل شود و یا حتی به ملانوم پیشرفت کند.”

چیزهای کوچک را نادیده نگیرید.

اندازه مهم است ، اما همه چیز پایان نیست ، همه باشید. مارکوویتس می گوید: “من راحت نیستم که مردم را راهنمایی کنم تا بگویند شما فقط باید در مواردی که چیز واضحی پیدا کردید باید به متخصص پوست خود مراجعه کنید ، زیرا ما نیازی به بررسی موارد واضح نداریم.” “کوچکتر بهتر است – و من توصیه نمی کنم که افراد منتظر دیدن ABCDE باشند ، زیرا ممکن است در نهایت یک ضایعه پیشرفته تر باشد.”

به همه جا نگاه کنید – به طور جدی ، به همه جا.

پوست در معرض آفتاب یا در معرض آفتاب به یک اندازه مهم است. “حدود 10 درصد از سرطان های پوست ناشی از آفتاب نیستند و می توانند در مناطق پوشیده رخ دهند [of the body] همچنین “، هیل توضیح می دهد.

این برای صورت شما صدق می کند و بدن: “ما تمام روز را در آینه به چهره خود نگاه می کنیم ، اما اغلب به بدن خود نگاه نمی کنیم.” “و مهم است که به جلو و عقب بدن نگاه کنیم ، زیرا سرطان واقعاً در هر جایی ممکن است رخ دهد.”

برای نقاطی که به سختی قابل دیدن هستند ، مانند پشت خود ، از یکی از عزیزان خود کمک بخواهید یا از فناوری استفاده کنید. هنری می گوید: “با تلفن همراه خود عکس بگیرید تا بتوانید همه آن مناطق را از نزدیک دنبال کنید”. و نقاط مهم را در ذهن داشته باشید. یادداشت های فرهنگ ، “برخی از شایع ترین مکان ها برای زنان می تواند پشت ساق ها و برای مردان پشت باشد.”

برای کسانی که رنگ پوست تیره تر هستند ، بررسی قسمت های بالا و پایین دست و پاها بسیار مهم است. هنری می گوید: “ملانوم لنتیژینوس اكرال – كه در دست ها و پاها وجود دارد – ممكن است كمتر تحت تأثیر آفتاب باشد ، اما قطعاً بیشتر تحت تأثیر ژنتیك است.”

هنگامی که خود را معاینه می کنید ، کل بدن خود ، از جمله پوست سر ، صورت ، دست ها ، بازوها ، تنه ، پشت ، پاها و پاها را اسکن کنید. فرهنگ می گوید ، از خود بپرسید ، “آیا خال وجود دارد که به طرز عجیبی خارش داشته باشد؟ آیا علامتی است؟ آیا ملتهب است؟ آیا نوعی رنگ صورتی است؟”

این از سر تا پا از جمله پوست سر شما درست است. فرهنگ می گوید: “احساس وجود توده ها و برجستگی هایی دارید و از آرایشگر خود بخواهید که موهای خال تیره را از بین ببرد ، زیرا هنگام خیس بودن موها بسیار راحت تر است.” به گفته هیل ، شما همچنین می توانید از سشوار در خانه استفاده کنید تا موهای خود را از حالت طبیعی خارج کرده و پوست سر خود را بهتر ببینید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>