بررسی پاک کننده های روشن کننده اسید فولویک لیست Inkey

[ad_1]

تنها ماه دوم سال است و فهرست Inkey یک ماده ابتکاری دیگر به ما ارائه کرده است که باید به برنامه های مراقبت از پوست اضافه شود. در ژانویه ، مارک مراقبت از پوست ما را با اسید سوکسینیک لکه دار و PCA ترمیم کننده مو آشنا کرد و در ماه فوریه ، با اسید فولویک ، ماده اصلی در پاک کننده روشن کننده اسید فولویک The Inkey List (11 پوند) ، روبرو شدیم.

در حالی که ممکن است ما در انگلیس با اسید فولویک چندان آشنا نباشیم ، این یک ماده شناخته شده و چند منظوره در طب سنتی چین است. “یکی از بنیانگذاران فهرست Inkey List” ، “خواصی که اسید فولویک از نظر تغذیه به ارمغان می آورد ، در پزشکی چینی کاملاً مستند است تا آنجا که افراد مبتلا به اگزما ، پوست مستعد پسوریازیس تمایل دارند جلوی و مرکز لگن را در روال خود داشته باشند.” ، مارک کاری ، به POPSUGAR بیش از بزرگنمایی گفت. “ما فکر کردیم که آوردن آن به فضای پاک کننده جالب است زیرا ما در صورت داشتن پوست چرب یک پاک کننده عالی داریم و اگر پوست حساس دارید یک پاک کننده عالی برای از بین بردن آرایش داریم ، اما ما می خواستیم یک پاک کننده عمومی و روزمره باشد با تأثیر “

بنابراین اسید فولویک دقیقاً چیست؟ کاری توضیح داد: “اگر قرار بود اسید فولویک را زیر سطل یا دسته ای قرار دهید ، این یک اسید هیومیک است.” “این به طور طبیعی در خاک ، یا به طور خاص کمپوست یافت می شود. ما از سایت میراث یونسکو در فنلاند منبع خود را تهیه کرده ایم ، اطمینان حاصل کنیم که منبع آن به طور پایدار تامین می شود ، زیرا آنچه که نمی خواهید هنگام دریافت چیزی از خاک انجام دهید ، انجام می شود تولید غذا را به طور همزمان در معرض خطر قرار دهد. ” با این حال ، دانستن اینکه این یک اسید هیومیک است برای همه ما که دانشمند یا شیمی دان لوازم آرایشی نیستیم چندان مفید نیست ، زیرا اسید فولویک هیچ ارتباطی با هیدراتاسیون ندارد. و اگرچه پوست را کمی لایه برداری می کند ، در گروه اسیدهای لایه بردار قرار نمی گیرد ، گروهی که شامل اسید گلیکولیک ، اسید لاکتیک و اسید سالیسیلیک هستند ، به چند مورد. (برای تجزیه و تحلیل انواع مختلف اسیدهای مراقبت از پوست ، اینجا را کلیک کنید).

از نظر آنچه این ماده می تواند برای پوست شما انجام دهد ، کاری آن را چنین توصیف کرد: “اگر اسید گلیکولیک به علاوه ویتامین C به علاوه اسید آزلائیک اضافه کنید ، این می تواند اسید فولویک باشد” – روشن می کند که این اسیدی است که خاصیت روشن کنندگی ، لایه برداری و ضد التهاب دارد ، و همچنین “فوق العاده لاشخور از دیدگاه رادیکال های آزاد”. در پاک کننده Fulvic Acid Brightening، ماده اصلی با عصاره آلو کاکادو ترکیب می شود که غنی از ویتامین C روشن کننده است. عصاره ریشه شیرین بیان ، ماده ای که برای تسکین دهنده پوست می داند. و آلوئه ورا ، برای اهداف آبرسانی و تجربه حسی اضافه می شود.

لاكستون توضیح داد كه هدف كاری و بنیانگذار كولت لاكستون ایجاد یك “پاك كننده عمومی و هر روز برای همه است كه واقعاً خوب و كاربرد آن آسان است”. و به عنوان کسی که یک شستشوی اساسی و موثر صورت را بدون هیچ زنگ و سوت دنبال کرده است – که دارای پوستی ترکیبی است که گاها از بین می رود ، نمی تواند از عهده یک تن از مواد فعال قوی برآید و علائم اولیه را نشان می دهد از پیری – وقتی صحبت از پاک کننده روشن کننده اسید Fulvic Acid می شود ، مشتری عالی لاکتون و کاری بودم.

کمی بیشتر از یک هفته است که از شستشوی صورت استفاده می کنم و می توانم اطمینان دهم که این یک پاک کننده بدون عیب است که کار را به پایان می رساند. فرمول ژل لوکس – که کاملاً سازگار است ، خیلی ضخیم یا خیلی نازک نیست – در پایان روز به سرعت تمام آرایش من را از بین می برد ، ریمل و خط چشم را می شکند و آن را می شوید تا همه چیزهایی که باقی می ماند به راحتی پاک شود بدون اینکه مجبور شوم زیر چشمم به شدت بمالم.

آنچه فکر می کنم بیشتر در مورد پاک کننده دوست دارم این است که پوست من هر زمان که از آن استفاده می کنم احساس تمیز و شادی می کند – خواه بعد از اینکه تمام روز را با آرایش پوشیده ام ، در هنگام کلاس دوچرخه سواری Peloton بیش از حد عرق می کشم ، یا وقتی من صبح بیدار می شوم و فقط به کمی تازه سازی احتیاج دارم. برخی از پاک کننده ها پوست من را آنقدر خشک می کنند که من به سختی می توانم دو دقیقه صبر کنم تا سرم مرطوب کننده بخورم ، در حالی که برخی دیگر یک فیلم را پشت سر می گذارند که به من احساس می کند باید دوباره آن را بشویم و سپس پاک کننده هایی وجود دارد که یک اسب تسویه حساب هستند ، فقط برای یک چیز مفید است مانند آرایش کردن ، یا مانند لایه بردارهای قوی که فقط می توانند چند بار در هفته استفاده شوند. این شستشوی صورت کمی از همه چیز به شما می دهد – باعث می شود آرایش شکسته شود ، مواد شسته شده را بشویید ، کمی لایه برداری کند ، با گذشت زمان روشن شود و از آنتی اکسیدان محافظت کند – همه بدون تحریک کننده. در حقیقت ، از آنجایی که من از آن استفاده می کردم ، به نظر می رسد برعکس تحریک کننده است – به تازگی پوست من احساس محتوای بیشتری دارد و کمتر ریز ریز است.

به عنوان یک شرکت ، هدف Inkey List معرفی مواد اولیه به بازار به روشی ساده و قابل فهم است که افراد می توانند استفاده از آنها را انتخاب کنند یا به نوع پوست یا ترجیحات آنها بستگی ندارد. و این پرتاب نمونه کاملی از آن استراتژی در عمل است. دو هفته پیش نمی دانستم اسید فولویک چیست. حالا فکر نمی کنم یک روز دیگر بدون آن بروم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>