بررسی کرم دور چشم بد عادت با عادت های بد

[ad_1]

قبل از استفاده از کرم دور چشم Bad Habit (چپ) ، بعد از استفاده از کرم دور چشم Bad Habit (وسط) و بعد از استفاده از کرم دور چشم Bad Habit و استفاده از آرایش (سمت راست).

خنده دار است که من در حال نوشتن نقد و بررسی برای یک کرم دور چشم از مارکی به نام Bad Habit هستم ، زیرا عادت بد من این است که هرگز کرم دور چشم نزنم. (اگرچه با گفتن این حرف ، من فکر می کنم همه می توانیم توافق کنیم که انجام روال معمول مراقبت از پوست اینگونه نیست واقعاً یک عادت وحشتناک است.) بگذارید برای لحظه ای واقعیت پیدا کنم. دلیل اینکه من به ندرت از کرم دور چشم استفاده می کنم این است که نیازی به آن ندارم. من هنوز 20 ساله هستم و خطوط ظریف در حال حاضر برای من نگران کننده پوستی نیستند – از طرف دیگر ، تحت کنترل نگه داشتن روزاسه ام.

آنچه من انجام دادن دوست دارید قبل از بسته بندی کانسیلر نوعی محصول زیر چشم را به عنوان پایه استفاده کنید تا هر نوع رنگ مایل به آبی را که ممکن است ایجاد کند پنهان کند. Bad Habit با کرم دور چشم کافئین و پپتید Eyes Open قول ادعای دور از ذهن را نمی دهد ، این به راحتی نوید می دهد که این محصول “یک انتخاب سریع” برای نواحی چشم است. بسیار خوشحالم ، این دقیقاً همان چیزی است که این محصول به دست می آورد.

اما چمبرلین سفیر جهانی Bad Habit موافقت کرد: “من واقعاً از مارک هایی مانند Bad Habit قدردانی می کنم که در مورد واقعیت صادق هستند.” “بعضی اوقات شما در طی دوره قاعدگی خود می خواهید بیرون بیایید. گاهی اوقات قرار نیست سه روز صورت خود را بشویید. ممکن است بعضی اوقات محصولات برای شما مفید نباشند. هدف جدید ، این است که تمام تلاش خود را برای مراقبت از پوست در حالی که ناقص بودن آن را پذیرفته اید ، انجام دهید. ”

در مورد فرمول ، همانطور که از کرم دور چشم انتظار دارید ، کرم دور چشم کافئین و پپتید Eyes Open دارای قوام سبک و خامه ای است. بعلاوه آن دارای رنگ صدفی با ذرات براق کننده بسیار سبک است ، که به آن یک اثر روشنایی فوری می دهد بدون اینکه براق یا خیلی براق باشد.

این مواد به خصوص گیج کننده نیستند اما به خوبی با هم کار می کنند. دو ستاره نمایش کافئین و پپتیدها هستند که به کاهش پف و ظاهر التهاب کمک می کنند. سایر مواد موجود در این فرمول شامل کره انبه ، عصاره جو دوسر ، جلبک های دریایی است – همه این مواد به آبرسانی به زیر چشم کمک می کنند. علاوه بر این ، اگر این مورد برای شما مهم است که به دنبال محصولات مراقبت از پوست هستید ، کرم دور چشم وگان و بی رحمی است. بسته بندی نیز به لطف نوک نازل برای کاربرد آسان ، ساده اما هوشمند است.

کرم دور چشم کافئین و پپتید با بد عادت (Bad Hab Eyes) بلافاصله طراوت بخش بود و حتی احساس خنک کننده کوچکی در زیر چشم هایم ایجاد کرد. احساس کردم کمی پف می کند و قطعاً زیر چشمم را روشن می کند و باعث می شود احساس براقیت بیشتری داشته باشم. این بسیار خوب زیر آرایش قرار می گیرد و یک پایه هیدراته برای کانسیلر کامل پوشش من فراهم می کند. به علاوه ، باعث می شود که کانسیلر من خیلی خشک شود ، زیرا مستعد خشک شدن زیر چشم و پلک ها هستم. به طور کلی ، نمی توانم قول دهم که کرم دور چشم باشم همه زمان ، اما من واقعاً روزهای تصمیم گیری برای آرایش ، این افزودنی جدید در برنامه صبحانه ام را خیلی دوست دارم.

منبع تصویر: عادت بد

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>