بررسی کرم دور چشم دور چشم روشن کننده Ren با عکس

[ad_1]

تأثیر همه گیری بر روی خواب ، سطح استرس و سلامت روانی ما بیش از یک روش تأثیرگذار بوده است و همراه با ماه هایی که در خانه و زمان زیاد صفحه نمایش را سپری می کنیم ، برای بسیاری از ما پوست ما را تحت تأثیر قرار داده است. حلقه های تیره به خوبی و واقعاً برای بسیاری از ما به عنوان یک بازی روزمره تبدیل شده اند – و همچنین موضوع پرطرفدار TikTok. با علاقه و تقاضای بیشتر ، محصولات جدیدی برای مراقبت از پوست در حال ظهور هستند تا نواحی ظریف اطراف چشم را هدف قرار دهند – از جمله کرم دور چشم تیره و روشن Ren Clean Skincare (با قیمت 42 پوند).

کرم دور چشم تیره و روشن کننده Ren Clean Skincare ادعا می کند که تنها در هفت روز تیرگی شما را کاهش می دهد و همچنین گفته می شود که بر روی هر نوع رنگ و نوع پوست (حتی پوست حساس) اثر می گذارد تا یک رنگ فوری روشن و مرطوب نیز ایجاد کند. از آنجا که استرس زمینه ای و کمبود خواب ناشی از قفل شدن بیش از هر زمان دیگری بر روی پوست من ظاهر می شود ، اما به خصوص در زیر چشم من ، آن را آزمایش کردم تا ببینم آیا تا حدی زیاد است یا نه.

در مرحله اول ، چه چیزی باعث ایجاد حلقه های تاریک زیر چشم می شود؟

پوست اطراف چشم ما نازک تر و بسیار ظریف تر است و باعث حساسیت بیشتر در برابر متجاوزان خارجی و آسیب می شود. خانم الیزابت هاوکس ، مشاور جراح چشم و چشم در کلینیک کادوگان لندن ، به POPSUGAR گفت: “پلک ها بسیار عروقی هستند و پوست پلک آن بسیار نازک است ؛ این باعث می شود که آنها در زیر پوست پلک بیشتر نمایان شوند و باعث ایجاد سیاهی سیاهی شوند.” . وی افزود: علت تیرگی می تواند از ژنتیک “به دلیل قومیت به دلیل میزان بالاتر ملانین” تا سابقه خانوادگی سیاهی سیاهی و حتی کم آبی و سیگار کشیدن باشد.

افزایش سن یکی دیگر از دلایل عمده سیاهی تیرگی است. “از دست دادن حجم و پایین آمدن ساختارهای اطراف پلک باعث ایجاد فرورفتگی می شود [a deep crease between the lower eyelid and upper cheek] هاوكس توضيح داد و باعث بدتر شدن سياهي سياه چشم مي شود. وي همچنين اظهار داشت كه گرچه “كرم هاي موضعي براي رفع كم آبي بدن مفيد هستند ، ولي حجم را بازيابي نمي كنند و باعث انقباض رگ هاي خوني در زير چشم نمي شوند ، سابقه خانوادگی حلقه های سیاه. “

کرم دور چشم تاریک روشن کننده Ren چگونه کار می کند

این ترکیب که از 95 درصد مواد طبیعی تشکیل شده است ، از قدرت عصاره گل گیاه شاه توت – یک آنتی اکسیدان قدرتمند که به خنثی سازی رادیکال های آزاد (بیشتر در مورد موارد بعدی) در سطح پوست کمک می کند ، استفاده می کند تا به کاهش ظاهر محافل تیره زیر چشم کمک کند. این فرمول که همزمان با گلیکوژن ، یک مولکول طبیعی که به دلیل خاصیت آبرسانی خود شناخته می شود ، شناخته می شود ، نه تنها از مانع رطوبت مهم پوست و از ناحیه ظریف زیر چشم محافظت می کند ، بلکه باعث آبرسانی به پوست نیز می شود. هاوكس گفت: “گلیكوژن نوع ذخیره شده گلوكز است و به عنوان منبع انرژی عمل می كند. برخی تصور می كنند كه این ماده می تواند در مراقبت از پوست مفید باشد و از نظر اثرات آبرسانی به روشی مشابه اسید هیالورونیك عمل می كند.” “و با ارائه یک منبع انرژی اضافی به سلولهای آسیب دیده از خورشید ، ممکن است به رشد سلول کمک کند.”

دیوید دلپورت ، سفیر جهانی Ren Clean Skincare ، اهمیت گلیکوژن را در فرمول تکرار کرد: “هیدراتاسیون برای حفظ عملکرد سالم مانع پوستی کلیدی است. اگر سد پوست ما ضعیف شود ، ما از طریق از دست دادن آب فرا اپیدرم ، آب خود را از دست می دهیم ، و منجر به یک چرخه معیوب می شود. پوست نمی تواند به درستی از خود محافظت کند. با تقویت آبرسانی با گلیکوژن ، شما به پوست خود پشتیبانی لازم برای عملکرد در بهترین حالت را می دهید ، این امر خصوصاً در شب هنگام از دست دادن آب ترانس اپیدرمی بسیار مهم است. ”

چه چیزی کرم دور چشم روشن و دور چشم رن را منحصر به فرد می کند؟

“کرم دور چشم تیره و روشن Dark Clean Skincare Ren با استفاده از آنتی اکسیدان ، سیاهی و پف را هدف قرار می دهد [using elderberry flower extract] به جای ویتامین C ، رتینول و AHAs ، “گفت Delport. او توضیح داد که اگرچه هیچ مشکلی برای این مواد وجود ندارد ، اما با حذف مواد فعال و مواد محتمل تحریک کننده ، کرم دور چشم جدید گزینه ای برای کسانی که پوستی به راحتی حساس می کنند ارائه می دهد – چیزی که با توجه به اینکه ناحیه چشم شما حساس ترین است و بنابراین ناحیه ای که بیشتر در معرض حساسیت است بسیار مهم است.

چرا دقیقاً آنتی اکسیدان ها در استفاده از کرم دور چشم بسیار عالی هستند؟ هاوكس گفت: “آنتی اکسیدان ها از پوست در برابر تولید رادیكال های آزاد محافظت می كنند. رادیكال های آزاد مولكول هایی هستند كه با تجزیه كلاژن به پوست آسیب می رسانند ، این ماده برای پركردن پوست ضروری است.” وی افزود: “با ترکیب آنتی اکسیدان ها با محافظت در برابر اشعه ماورا بنفش SPF در مراقبت از پوست ، می توانند به کاهش رنگدانه ها ، کاهش علائم قابل مشاهده پیری و آرام شدن التهابات پوستی کمک کنند.”

این فرمول منحصر به فرد به کنار ، مارک مراقبت از پوست همچنین مأموریت دارد که تا پایان سال 2021 به “زباله صفر” تبدیل شود و در پایان سال فقط بسته بندی های قابل بازیافت ، بازیافت یا استفاده مجدد تولید کند. نه تنها بسته بندی این کرم دور چشم از طریق بازیافت بینهایت 97 درصد ساخته شده است (فرآیندی که باعث مصارف مجدد موادی می شود که در غیر این صورت به محل دفن زباله می رفت) ، بلکه کلیه مواد داخل بطری نیز از طریق منابع پایدار تهیه می شوند – مانند عصاره گل ارنج گل سرخ منبع آن از منطقه گراس در فرانسه و مولکول گلیکوژن است که از ذرت غیر GMO کشت شده در مزارع کانادا تهیه می شود.

با تشکر از جدیدترین کرم دور چشم ، رن حدود 3.1 تن پلاستیک که در غیر این صورت به محل دفن زباله می رود ، دوباره استفاده کرده است. و این فقط در سال 2021 است.

قبل (چپ) و بعد (راست) استفاده از کرم دور چشم Dark Brightening Dark

آزمایش کرم دور چشم تیره و روشن Ren

با وجود حجم زیاد کرم های چشم موجود در بازار ، که همه امیدوار کننده از بین بردن سیاهی سیاه و پاک کردن بقایای یک اواخر شب هستند ، من هنوز پیدا نکردم که واقعا مطابق با هیاهو باشد. ترجیح دادن یک سرم مرطوب کننده یا کرم غنی نسبت به کرم دور چشم در هر روز از هفته ، من اغلب آنها را یک مرحله زائد ، نشانه ای از رفاه ، ژنتیک و سن به جای نتیجه فرمول خود دانسته ام. اما این همه قبل از قفل شدن بود.

طی چند ماه گذشته ، به تدریج سایه های زیر چشمم را تاریک تر و بیشتر مشخص کردم. به موجب آن یک بار آغشته شدن سریع از کانسیلر یا پرایمر استراتژیک قرار داده شده یک بار سایه بی ادعایی را پس از یک شب دیرتر برطرف می کند ، این خطوط جدید تنظیم شده و اشک های توخالی یک قفل ناخواسته بوده است ، و خستگی مداوم من را از بین می برد (نتیجه زندگی در زندگی تازه کار مستقل و با قفل شدن سازگار شد) و باعث شد در نتیجه احساس خستگی بیشتری به من دست دهد. می دانم که تنها من نیستم. دلپورت تأیید کرد: “در حال حاضر ، ما با زمان نمایش بیشتر ، استرس بالاتر (و سطح کورتیزول آسیب رسان) و همچنین استرس مکانیکی استفاده از ماسک روبرو هستیم.”

من مطمئناً می توانم زمان صفحه نمایش و سطح استرس را تأیید کنم ، بنابراین برای آزمایش آن ، کرم دور چشم Dark Dark Dark Dark را با سایر موارد دلخواه خود از این برند قرار دادم: پاک کننده روغن ژله ای Perfect Canvas Clean (25 پوند) و آماده Steady Glow AHA Tonic (27 پوند) تا ببینید آیا می تواند فرمول دیگری برای برنده شدن ارائه دهد. به مدت سه هفته ، هر روز صبح بدون شکست و غروب ها از آن استفاده می کردم.

نتایجی که من از کرم دور چشم تاریک روشن کننده Ren دیدم

در اولین استفاده ، کرم دور چشم از نظر اثرات روشن کننده آن رضایت فوری را ارائه داد (شاید به دلیل اینکه به پوست رطوبت می افزود) ، اما فقط بعد از یک هفته یا بعد از آن بود که متوجه شدم تفاوت رنگ در زیر پوست من وجود دارد. چشم ها. در سایه های زیر سایه چشم من پیشرفت قابل توجهی حاصل شده است (با این حال ، این می تواند به عوامل مختلفی منجر شود ، خواب بهتر یکی از آنهاست) و حتی کمی بلند شدن در ناحیه چشم. پوست من بیشتر بیدار ، بسیار مرطوب و سالم به نظر می رسید.

من به عنوان کسی که پوست بسیار حساسی دارد ، در هنگام استفاده از فرمول جدید سهم من از شکستگی بسیار خوبی بوده است (مخصوصاً در مورد کرم های دور چشم ، زیرا بسیار مستعد ابتلا به اگزما در اطراف پلک هایم هستم). بدون عطر و طعم اضافه شده ، فرمول آب در روغن پس از هر بار استفاده بر روی پوست من راحت است ، و باعث روشن شدن کل قسمت چشم – از جمله پلک های من – بدون هیچ گونه تحریک می شود.

افکار نهایی در مورد کرم دور چشم تیره و روشن کننده Ren
من هنوز هم اعتقاد راسخ دارم که هیچ خامه ای وجود ندارد که بتواند خواب بد شب را اصلاح کند. با این حال ، من معتقدم که فرمول جدید Ren Clean Skincare بهترین چیز بعدی است. این اولین کرم دور چشم من است که احساس آبرسانی و آرامش می کند و همچنین به نظر می رسد سایه های زیر چشم من را نیز روشن می کند.

در حالی که عوامل زیادی از جمله رنگدانه سازی ، ژنتیک ، پیری و نازک شدن پوست سهم قابل توجهی در بازی دارند ، اما این کرم دور چشم برای من بسیار مفید است تا رنگ پوست را در حین قفل روشن کنم. و داشتن بیشتر سال 2021 که کاملاً ناخوش به نظر می رسید ، مطمئناً مورد پسند من برای برنامه مراقبت از پوست است.

منبع تصویر: Ren Clean Skincare

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>