بررسی 7 ثانیه Detangler با عکسها را متحد کنید

[ad_1]

حدود یک سال گذشته ، من کاملاً در سفر مراقبت از مو بوده ام. من محصولات مختلفی را امتحان کرده ام ، ابزارهای یک ظاهر طراحی شده بدون حرارت را آزمایش کرده ام و حتی خوابیده ام روی یک روبالشتی ابریشمی. من موهایم کاملاً خشک است و معجوناتی دقیق از محصولات لازم است تا به شما کمک کند تا بر روی آشفتگی و خشکی موهای بالای سرم مسلط شوید. با این حال ، من اخیراً محصولی را کشف کردم که به من کمک کرده است گره هایم را رام کنم و رشته هایم را از حالت کسل کننده به رویایی برسانم. بیش از شش سال پیش با یک آرایشگر در لس آنجلس به Unite 7Seconds Detangler (24 پوند) معرفی شدم. به یاد دارم که آن را دوست داشتم ، اما فکر کردن صرف بیش از 20 دلار برای یک محصول مو مضحک بود. این روزها برای سالم نگه داشتن موهایم همه کارها را انجام می دهم ، بنابراین تصمیم گرفتم دوباره به آنها مو بزنم.

بگذارید این را بگویم: خوشحالم که این کار را کردم. من طی سالیان زیادی که اولین تلاش Unite’s 7Seconds Detangler را امتحان کرده ام ، از بسیاری از محصولات ضد عفونی کننده و مرطوب کننده استفاده کرده ام و صادقانه بگویم ، چیزی کاملاً مشابه آن پیدا نکرده ام. این ماده نه تنها به عنوان یک ماده ضدعفونی کننده و نرم کننده رها کننده عمل می کند ، بلکه از مو در برابر گرما و اشعه ماورا بنفش نیز محافظت می کند. من عاشق محصولی هستم که می تواند کارهای مختلفی برای موهای من انجام دهد ، و اینکه فقط می توانم به یک مورد برای آبرسانی و محافظت متکی باشم یک تغییر دهنده کل بازی بوده است.

در حالی که بسته بندی فانتزی نیست (کاملاً ساده ، TBH است) ، مخلوط داخل آن یک مشت است. من بعد از بیرون آمدن از دوش ، تقریباً چهار اسپریت را روی موهایم اسپری می کنم ، آن را شانه می کنم و خوب می شوم. تقریباً بلافاصله از بین می رود. آنها قطعاً به یک دلیل آن را 7 ثانیه نامگذاری کردند.

من یک ماه گذشته در لس آنجلس بوده ام و یک زمان زیادی را در ساحل گذرانده ام ، به این معنی که موهای من بیشتر اوقات یک ظرف غذا است. اخیراً ، من و بهترین دوستم شنبه خود را در ساحل گذراندیم و هوا وحشتناک بود. هوا ابری بود اما در عین حال کدر و بادآورده بود. ما احساس خلوص ، ماسه و اطراف ناخالص را ترک کردیم – و این حتی میزان احساس چرکی موهای ما را نیز درنظر نمی گیرد. با وجود شن و ماسه ، نمک و گره های اجتناب ناپذیری که حتی در موهای من باقی مانده است بعد از با تهویه آن ، این ماده ضدعفونی کننده تنها محصولی بود که می توانست همه چیز را صاف کند و موهای من بوی شگفت انگیزی بدهد. بله ، این یک طرفدار دیگر است: رایحه خوش طعم است و تا سه روز بوی تازه موهای من را می گذارد.

یک نکته ای که من متوجه شده ام این است که خشک یا خشک کردن در هوا را انتخاب کنم یا نکنم ، موهای من لطافت ابریشمی را حفظ می کند که معمولاً فقط می توانم آن را با لیست محصولات خشکشویی تکرار کنم. من تصمیم گرفته ام که این ماده ضدعفونی کننده را در خط مقدم مراقبت از مو قرار دهم ، زیرا رقابت را آزمایش کرده ام و این محصول قابل شکست نیست. و حتی اگر Renee از سال گذشته با صرف هزینه 26 دلار برای یک محصول موی بزرگ ، اما Renee امروز می داند که موهای سالم بی ارزش است.

امتیاز:

منبع تصویر: عکاسی POPSUGAR / رنه رودریگز

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>