بررسی Alo Moves | POPSUGAR Fitness UK

[ad_1]

با بازگشت در ژانویه 2020 ، پایم را زخمی کردم. دکترم به من گفت من نمی توانم بدوم ، وزنه بردارم ، دور شنا کنم یا تمرینات با وزن بدن را انجام دهم که این کار را منتفی می داند. . . متعجب ، کل روال تمرینی من! این یوگا بود یا هیچ چیز ، و طولی نکشید که من از انجام همان سکانس های یوگای YouTube و جستجوی تمرینات جدیدی که می توانم اعتماد کنم خسته شدم. آن وقت بود که تصمیم گرفتم کمی انشعاب کنم و از اشتراک دو ماهه ای که برای برنامه Alo Moves هدیه گرفتم (199 دلار برای یک سال ، 20 دلار برای یک ماه – که تقریبا به 144 پوند در سال ، 15 پوند در ماه تبدیل می شود) پول نقد می کنم. . ببینم ، دو ماه بعد و یک جبران آسیب دیدگی بعد ، من آنقدر عاشق شدم که خودم را برای یک سال در تمدید برنامه دیدم – اولین باری که من یک پلتفرم تمرین پولی را انتخاب کردم ، باور کنید یا نه.

بنابراین چه چیزی در مورد Alo Moves بود که من را برای موارد بیشتری بازگرداند؟ بعد از یک سال استفاده از برنامه ، در اینجا چیزی است که فکر می کنم.

Alo Moves چیست؟

Alo Moves یک برنامه تمرینی درخواستی است که وابسته به Alo Yoga است ، اما برای توضیح مهم است: اینگونه نیست فقط یوگا در برنامه. همچنین تمرینات کاردیو ، HIIT (تمرین با شدت زیاد) ، تمرینات بره ای و قدرتی و همچنین مدیتیشن وجود دارد. کلاسهای جدید هر هفته و دوره های یک هفته ای برگزار می شود که می توانید آنها را دنبال کنید. شما می توانید لیست های تمرینی ایجاد کنید ، کلاسهای خود را ثبت کرده و ردیابی کنید ، و بر اساس زمان ، نوع تمرین ، سطح و مربی برای هر روال مورد نظر خود جستجو کنید. در رایانه و تلفن من ، استفاده از برنامه ساده و آسان بود.

چرا حرکات Alo را دوست دارم؟

این پلتفرم ساده و برچسب قیمت مناسبی است ، اما آنچه واقعاً باعث شد عاشق Alo Moves بشویم ، مدرس بودند. من به سرعت موارد مورد علاقه خود را پیدا کردم: Briohny Smyth ، Naya Rappaport و Carling Harps برای یوگا ، Adrienne Kimberley برای barre ، Tela Anderson برای Pilates. من اشاره خواهم کرد که همه این روشهای تمرین هنگام شروع کار برای من جدید بودند و مربیان تعادل مناسبی را بین چالش برانگیز ، تشویق کننده و قابل تعادل برقرار کردند ، و این حرکتها را برای مبتدیان تا جوانب مثبت انجام داد.

و من می دانم که قبلاً آن را گفته ام ، اما به طور جدی ، تنوع در این برنامه برای هر خلقی که هستم و یا بدنم به کلاس نیاز دارد. گاهی اوقات من مشتاق یک جلسه کششی برای لگن ، کمر یا شانه هایم هستم. گاهی اوقات من فقط یک برنامه سریع AB می خواهم (و وجود دارد بنابراین بسیاری از تمرینات خوب AB در این برنامه) گاهی اوقات احساس می کنم یک تمرین 45 دقیقه ای کامل است که باعث می شود بدنم لرزاند. من عاشق این هستم که هر چقدر وقت و انرژی کمی داشته باشم ، یک کلاس Alo Moves وجود دارد که باعث می شود احساس خوبی داشته باشم. من سالهاست که تمرینات YouTube را انجام می دهم و با اطمینان می توانم بگویم Alo Moves همان تنوع YouTube را با کیفیت کلی بالاتر ارائه می دهد. بعضی اوقات فکر می کنم از نظر کمیت با YouTube هم رقیب است. این برنامه به من یوگا ، پیلاتس و باره آموزش داد و من به سختی سطح آن را خراشیده ام.

همچنین ، تمرینات بسیار زیبا هستند. (می دانم – اینجا را تحمل کن.) آنها در استودیوهای بزرگ ، حیاط ها یا در ساحل در دوره جدید Alo in the Wild: Hawaii فیلمبرداری شده اند. نمی گویم این دلیل اصلی من پول برای عضویت کامل بود ، و من می دانم که ممکن است زائد به نظر برسد ، اما هنگامی که در همان آپارتمان کوچک ، همان 24 ساعت شبانه روز ، به همان دیوارها خیره می شوید ، هفت روزهای هفته ، همه اینها تفاوت ایجاد می کند. ویژگی جدیدی که به شما امکان می دهد برای هر تمرین در یک موسیقی متن از پیش انتخاب شده ترکیب شوید (فکر کنید پاپ نرم برای یوگا ، انرژی بالاتر برای HIIT) جذابیت دیگری به شما می بخشد.

بین انواع تمرینات ، مناظر و دستورالعمل های پایین زمین ، تجربه کلی Alo Moves احساس لوکس بودن ، شامل سطوح مختلف توانایی و متناسب با نیازهای من دارد. این مرا از روال معمول YouTube من سرقت کرده و در حال حاضر ، من کاملاً با آن مشکلی ندارم.

https://www.youtube.com/watch؟v=A4ViwsLKoSY

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>