بررسی Olaplex No. 8 Bond Intense Moisture Mask

[ad_1]

اگر از من بپرسید ، قفسه دوش کامل وجود ندارد مگر اینکه یک بطری سفید و براق Olaplex در آن باشد. این نام تجاری سالهاست که مورد علاقه طرفداران بوده و دلیل خوبی هم دارد. محصولات درجه یک محصولات مقرون به صرفه و در عین حال م effectiveثر هستند ، بدین معنی که متعصبان زیبایی می توانند موهایشان را با مراقبت جدی در خانه درمان کنند. در حال حاضر ، آخرین محصول خود را معرفی می کند: ماسک Olaplex No. 8 Bond Intense Moisture Moisture (26 پوند).

ماسک های درمانی به عنوان فردی با موهای خشک و شکننده همیشه بخشی از برنامه های معمول من بوده اند. وقتی جوان بودم ، از روغن زیتون گرفته تا ماسک تخم مرغ ، به امید دستیابی به موهای براق و براق ، سعی می کردم. من همچنین از درمان های شبانه و دوش گرفتن استفاده کرده ام و به دنبال روش های مختلف برای جبران آسیب به یک حالت سالم تر و کامل تر بوده ام. از آنجایی که خوب است ، متوجه شدم که حتی بعد از شستن محصول ، برخی از ماسک ها باعث کاهش وزن موهای من شده و یا باعث چرب شدن آن شده اند ، بنابراین یافتن درمانی که این کار را انجام ندهد ضروری است. من که از علاقمندان به درمان Olaplex شماره 0 و شماره 3 بودم ، فکر کردم وقت آن رسیده که ماسک جدید را آزمایش کنم.

تفاوت اصلی ماسک شماره 3 مو و شماره 8 Bond Intense Moisture Mask این است که ماسک با تعداد انگشت شماری از مواد جدید ساخته می شود ، بسیاری از آنها را می توان در محصولات مراقبت از پوست (به عنوان مثال اسید هیالورونیک ، سرامیدها ، و روغن گل محمدی – همه اینها وقتی به پوست و مو اعمال می شود ، آبرسانی قابل توجهی ایجاد می کنند). هر دو محصول و همچنین کلیه محصولات Olaplex دارای ماده اصلی بی-آمینوپروپیل دیگلیکول دیمالات هستند. پس این چیست؟ خوب ، با توجه به مارک تجاری ، ثابت شده است که این ماده دو برابر براقیت ، چهار برابر آبرسانی و شش برابر صافیت به انواع مو اضافه می کند. و این یک ادعای کاملاً محکم است ، زیرا اکثر محصولات مو نیز نوید نتایج مشابه را می دهند. از آنجا که ماسک جدید اساساً نسخه متمرکزتری از شماره 3 است ، انتظار می رود این نتایج سریعتر ظاهر شوند – بله لطفا.

ماسک به خودی خود دارای قوام ضخیم و خامه ای است که به راحتی در دستان شما گرم می شود. دوست دارم چند قطره به کف دستم بزنم ، سپس هر دو دست را به هم بمالم تا ماسک موهایم کاملاً آماده شود. یکی از اولین مواردی که در مورد شماره 8 متوجه شدم ، رایحه پایه کاج بود. من بنا به دلایلی انتظار داشتم که ماسک بویی تقریباً شیمیایی مانند داشته باشد ، اما درعوض بوی روشن و لطافت آن تقریباً شبیه شمع معطر کریسمس است. (رایحه با ماسک شسته می شود ، بنابراین جای نگرانی نیست که بوی درخت کریسمس را ببویید).

نکته منفی این ماسک برای من این است که شما باید آن را از طریق موهای تمیز و حوله ای استفاده کنید ، به این معنی که شما باید موهای خود را بشویید ، کمی خشک کنید ، ماسک بزنید ، 10 دقیقه صبر کنید ، سپس دوباره پرش کنید دوش بگیرید تا آن را بشویید. برای کسی که دوست دارد بعد از دوش گرفتن خشک شود و عرق کند ، این مسئله کمی من را از استفاده منظم از آن منصرف کرده است ، مخصوصاً از آنجا که بسیاری از نرم کننده های عمیق عالی و ماسک های موی زیر دوش وجود دارد. (من ماسک را روی موهای روز دوم که خیس کردم و حوله خشک کردم امتحان کردم ، اما از آنجا که موهای من به درستی ریخته نشده موثر نبود.) شماره 8 قرار است هفته ای یک بار استفاده شود (نرم کننده جایگزین ) ، اما اگر موهای شما واقعا خشک است ، هنوز هم می خواهید یک وضعیت سریع داشته باشید.

فقط بعد از یک بار استفاده از ماسک ، متوجه شدم که انتهای من آنقدرها خشک نیستند و بسیار سالم به نظر می رسند. این موارد برجسته من را به نمایش گذاشت و به رنگ من درخشش طراوت بخشید. از آنجا که موهای من کاملاً آسیب دیده است ، قبل از سشوار کشیدن مقداری روغن آرگان و اسپری حرارتی روی آن قرار دادم تا اطمینان حاصل شود که محافظت شده و بیش از حد مرطوب نشده است. استفاده منظم از این ماسک در گذشته بسیار به موهای من کمک کرده است و من نتیجه ای را که می بینم دوست دارم. من همچنین هفته ای یک بار از شماره 0 و شماره 3 با ماسک استفاده می کنم و اینجاست که من واقعاً تفاوتی دیده ام. نه تنها موهای من نرم تر است ، بلکه به نظر می رسد بنابراین خیلی سالم تر

من از ظاهر و احساس موهایم در طی دو ماه پس از استفاده منظم هیجان زده هستم. من برای تمیز کردن انتهای خود قطعاً به یک مدل مو نیاز دارم ، بنابراین امیدوارم بعد از اینکه موهای مرده را بریدم ، این ماسک حتی بهتر کار کند. اگر بدنبال چیزی بوده اید که به موهای شما درخشش بیشتری بخشد و انتهای آسیب دیده را ترمیم کند ، این موردی است که برای شما مناسب است.

امتیاز:

منبع تصویر: عکاسی POPSUGAR / لورن هارانو

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>