برنامه رای گیری Love Island 2021: چگونه به موارد دلخواه خود رای دهید

[ad_1]

جزیره عشق: SR7: Ep25 در ITV2 و ITV Hub قسمت های جدید صبح روز بعد در BritBox در دسترس است تصویر: Teddy. این عکس (C) ITV Plc است و فقط می تواند برای اهداف تحریریه به طور مستقیم در ارتباط با برنامه یا رویداد ذکر شده تکثیر شود بالا ، یا ITV plc.  هنگامی که توسط ITV plc Picture Desk در دسترس قرار گرفت ، می توانید این عکس را فقط یک بار تا زمان ارسال تکثیر کنید [TX] تاریخ و هیچ هزینه تولید مثل دریافت نمی شود.  هرگونه استفاده بعدی ممکن است هزینه داشته باشد.  این عکس نباید دستکاری شود [excluding basic cropping] به گونه ای که ظاهر بصری شخصی را که از طرف میز ITV plc Picture Desk مضر یا نامناسب ارزیابی شده است تغییر دهد.  این عکس نباید بدون هیچگونه مجوز کتبی از ITV Picture Desk به هیچ شرکت ، نشریه یا وب سایت دیگری ارسال شود ، یا به طور دائمی بایگانی شود.  شرایط و ضوابط کامل در وب سایت www.itv.com/presscentre/itvpictures/terms موجود است برای اطلاعات بیشتر لطفاً با این آدرس تماس بگیرید: james.hilder@itv.com/0207 157 3052

تعدادی از آنها وجود دارد جزیره عشق قسمت هایی که برای تعیین سرنوشت جزیره نشینان امسال نیاز به رای عمومی دارد. در پایان آن قسمت ها ، راوی آیین استرلینگ اعلام می کند که چه زمانی خطوط رای گیری باز می شود و به چه چیزی رای می دهید. به طور معمول ، رای ها به تعیین افرادی که از جزیره اخراج می شوند کمک می کند ، و در گذشته گزینه هایی مانند جزیره مورد علاقه شما ، زوج مورد علاقه ، سازگارترین زوج و حداقل سازگار را شامل می شده است.

رای گیری هر چه باشد ، همه دستورالعمل ها به وضوح در برنامه توضیح داده می شوند ، و هر جزیره ای واجد شرایط در اختیار شماست تا بتوانید یکی را انتخاب کنید. گاهی اوقات ، ساکنان جزیره جدید کاملاً از رای حذف می شوند ، بنابراین قبل از کسب اطمینان ، آن را بررسی کنید هم برانگیخته!

برای موفقیت رأی خود ، باید برنامه را بارگیری کنید جزیره عشق برنامه (برای کاربران iPhone و Android) ، و در محدوده زمانی تعیین شده توسط استرلینگ در زمان استراحت (معمولاً این زمان حدود 30 دقیقه است.) هنگامی که رأی جدیدی در برنامه ظاهر می شود ، یک رویداد رای گیری جدید به طور خودکار در پایین صفحه در برنامه ، به شما امکان می دهد انتخاب خود را انجام دهید.

رای دادن از طریق برنامه رایگان است ، با این حال ممکن است هزینه داده نیز اعمال شود ، بنابراین بهتر است با ارائه دهنده شبکه خود مشورت کنید تا مطمئن شوید هیچ گونه هزینه پنهانی متحمل نمی شوید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>