برنامه های اسکیت شکل روی موسیقی محبوب تنظیم شده است


آیا تا به حال برنامه اسکیت روی را تماشا کرده اید که واقعا نفس شما را بگیرد؟ بهترین روال ها ترکیبی خیره کننده از چرخش های گیج کننده ، رقص رقصانه و پرش های غیرممکن است که روی باریک ترین تیغه ها فرود آمده اند. همه اینها را روی موسیقی تنظیم کنید و به هنر خالصی دست پیدا خواهید کرد.

حالا ، در مورد آن موسیقی. امروزه ، اسکیت بازان می توانند با همراهی خود ، سبک های متنوعی را انتخاب کنند ، اما تا همین چند سال پیش ، این یک داستان متفاوت بود. اتحادیه بین المللی اسکیت (ISU) تا المپیک 2014 شروع به اجازه داد تا اسکیت بازها از موسیقی با آواز و متن در اجراهای خود استفاده کنند. (رقص یخی از فصل 1997-1998 اجازه موسیقی با شعر را داده است.)

بگذارید فقط بگوییم این انتخاب درستی بود. در حال حاضر ، اسکیت بازها می توانند ظرافت و قدرت سر به فلک کشیده را با برخی از آهنگ های پاپ مورد علاقه خود جفت کنند و این ترکیب به همان خوبی است که انتظار داشتید. پیش رو ، برخی از کارهای روزمره اسکیت روی آهنگ مورد علاقه ما ، همراه با موسیقی که احتمالاً از قبل در لیست پخش شما است ، را بررسی کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>