برنامه های اسکیت شکل روی موسیقی محبوب تنظیم شده است

[ad_1]

آیا تا به حال برنامه اسکیت روی را تماشا کرده اید که واقعا نفس شما را بگیرد؟ بهترین روال ها ترکیبی خیره کننده از چرخش های گیج کننده ، رقص رقصانه و پرش های غیرممکن است که روی باریک ترین تیغه ها فرود آمده اند. همه اینها را روی موسیقی تنظیم کنید و به هنر خالصی دست پیدا خواهید کرد.

حالا ، در مورد آن موسیقی. امروزه ، اسکیت بازان می توانند با همراهی خود ، سبک های متنوعی را انتخاب کنند ، اما تا همین چند سال پیش ، این یک داستان متفاوت بود. اتحادیه بین المللی اسکیت (ISU) تا المپیک 2014 شروع به اجازه داد تا اسکیت بازها از موسیقی با آواز و متن در اجراهای خود استفاده کنند. (رقص یخی از فصل 1997-1998 اجازه موسیقی با شعر را داده است.)

بگذارید فقط بگوییم این انتخاب درستی بود. در حال حاضر ، اسکیت بازها می توانند ظرافت و قدرت سر به فلک کشیده را با برخی از آهنگ های پاپ مورد علاقه خود جفت کنند و این ترکیب به همان خوبی است که انتظار داشتید. پیش رو ، برخی از کارهای روزمره اسکیت روی آهنگ مورد علاقه ما ، همراه با موسیقی که احتمالاً از قبل در لیست پخش شما است ، را بررسی کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>