برنامه Google Chrome EyeCare Extension برای زمان صفحه نمایش رایانه

[ad_1]

@ regina.fang

ایجاد عادات سالم با استفاده از برنامه افزودنی کرومtheofficialgoogle 👀 #learnontiktok #tiktokpartner #workfromhome

sound صدای اصلی – نیش رجینا

اگر بیش از یک سال است که از خانه کار می کنید ، بسیار راحت می توانید در جلسات و لیست کار خود تمرکز کنید تا ساعت ها بدون وقفه بگذرانید. مدت طولانی خیره شدن به صفحه می تواند باعث خستگی چشم و سردرد شود که بر بهره وری شما تأثیر می گذارد. بلند نشدن برای حرکت می تواند باعث درد کمر و باسن از وضعیت بد بدن ، سفتی عضلات و تنش گردن و شانه ها شود. در این ویدئو TikTok ، Regina Fang یک هک بزرگ رایانه ای را برای یادآوری شما در وقفه های کاری توصیه کرد: بارگیری برنامه Google Chrome EyeCare Extension.

می توانید یادآوری ها را تنظیم کنید تا به دور از صفحه نگاه کنند و از جای خود بلند شوند و راه بروند یا کشیده شوند. این به شما کمک می کند تا قانون 20-20-20 برای سلامت چشم را دنبال کنید: هر 20 دقیقه چشم خود را از رایانه بردارید و حداقل 20 ثانیه به چیزی 20 فوت دور نگاه کنید. برای سلامت روان شما بسیار مهم است که به چشم ، مغز و بدن خود اجازه دهید تا از کار و نشستن فاصله بگیرید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>