برند برادر Vellies Aurora James در حال راه اندازی کفش ورزشی است

[ad_1]

تعجب! Brother Vellies با کفش های کتانی بیرون می آید. به نظر می رسد طراح آرورا جیمز پیام های همه را به دل گرفته است ، زیرا او یک نگاهی دزدکی نگاهی به داستان های اینستاگرام خود گذاشت. این مارک در سال 2013 با هدف زنده نگه داشتن شیوه ها و تکنیک های طراحی سنتی آفریقایی و همچنین ایجاد و حفظ شغل های صنعتگری تاسیس شد.

سال گذشته ، Aurora همچنین تعهد 15 درصدی را ایجاد کرد که مورد توجه بسیاری از خرده فروشان قرار گرفته است. در صورت عدم آگاهی ، این طرح از شرکتهای بزرگتر مانند Net-a-Porter ، Sephora و Saks Fifth Avenue (فقط برای ذکر چند مورد) خواسته است تا در صفحه شرکت کنند و به ایجاد تغییر کمک کنند. وی خواستار تعهد از شرکت های بزرگ برای خرید 15 درصد از محصولات از طراحان سیاه پوست شد.

گرچه هنوز اطلاعات زیادی در مورد تاریخ عرضه یا قیمت این کفش های کتانی جدید نمی دانیم ، اما مطمئن هستیم که کفش ها به سرعت به فروش می رسند. برای کسب اطلاعات بیشتر به اینجا برگردید ، زیرا ما با دریافت این پست با جزئیات بیشتری به روزرسانی می کنیم. در این فاصله ، برخی از چکمه های معروف Brother Vellies را بخرید تا شما را از این رو استفاده کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>