برند زیبایی Cardi B جزئیات زیبایی Bardi

[ad_1]

بیورلی هیلز ، کالیفرنیا - 20 ژوئن: Cardi B در جوایز موسیقی ASCAP Rhythm & Soul 2019 در هتل چهار فصل Beverly Wilshire در 20 ژوئن 2019 در بورلی هیلز ، کالیفرنیا شرکت می کند.  (عکس از لئون بنت / WireImage)

آیا تا به حال شده است که بخواهید دستورالعمل دقیق ماسک موی خانگی کاردی B را استفاده کنید یا اینکه او مراقبت از پوست خود را فراموش کرده است؟ یکسان. و به زودی ممکن است آرزوهای ما به واقعیت تبدیل شود ، زیرا طبق TMZ، WAP خواننده اسناد قانونی را به مارک تجاری Bardi Beauty ثبت کرده است. شرکت Cardi B Washpoppin، Inc به تازگی اسناد تجاری را برای دسته ای از محصولات زیبایی ثبت کرده است – ما در مورد محصولات آرایشی ، مراقبت از پوست ، لاک ناخن ، مراقبت از مو و رایحه صحبت می کنیم. صادقانه بگویم ، ما در حال حاضر از طریق پالت سایه چشم و سایه های لب براق در سر خود عبور می کنیم.

در طی چند سال گذشته ده ها نفر از افراد مشهور فرصت ایجاد مارک های زیبایی خود را پیدا کرده اند. البته کایلی جنر و ریحانا نوار خطوط زیبایی سلبریتی ها را تعیین می کنند ، اما اخیراً سلنا گومز ، جنیفر لوپز ، فارل ویلیامز و آلیشیا کیز همگی در فضای زیبایی نامی برای خود ساخته اند. نمی توانیم منتظر بمانیم تا ببینیم Cardi B چه چیزی به این مجموعه زیبایی معروف مشهور اضافه می کند.

هنوز هیچ جزئیات دیگری درباره Bardi Beauty منتشر نشده است ، اما این فضا را تماشا کنید: ما با بدست آوردن اطلاعات با اطلاعات بیشتر به روز خواهیم کرد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>