بروکلین بکهام از نیکولا پلتز برای Vogue آلمان عکس می گیرد

[ad_1]

آخرین حضور تحریریه بروکلین بکهام و نیکولا پلتز فوق العاده صمیمی است. این زوج که تابستان گذشته نامزد کردند ، اخیراً در یک ظاهر شدند Vogue آلمان گسترش که از طراحان مختلف می خواست پرتره های مد از عزیزانشان را هدایت کنند. نتیجه یک رابطه خانوادگی دوست داشتنی بود که دارای طرح های مدل نیکولا توسط مادرشوهر آینده اش ، ویکتوریا بکهام ، در عکس های گرفته شده توسط بروکلین ، یک عکاس حرفه ای بود. او همچنین در یک شات بخار ، که در بالا نشان داده شده است ، یک کامو ایجاد کرد.

در عکس ، نیکولا یک تی شرت سفید کلاسیک و شلوار جین پا گسترده ای با تکه تکه و کمربند بهم زده است. در همین حال ، بروکلین با شلوار مشکی ، کفش ورزشی Nike Air Force 1 و کلاه بیس بال برای باشگاه فوتبال اینتر میامی دیده می شود. (پدر دیوید بکهام رئیس تیم و یکی از مالکان آن است.)

آنچه در پی آن برگزار شد یک جشن عاشقانه مطلق بود: ویکتوریا به نیکولا گفت که او در اظهارنظر در گالری تصاویر اینستاگرام نیکولا “باورنکردنی” به نظر می رسد ، در حالی که دیوید گفت که او در اینستاگرام خود “بسیار افتخار” می کند. سپس بروکلین در مورد عکسهای ویکتوریا از جلسه اظهار نظر کرد و نوشت: “بسیار سرگرم کننده با نامزدهای زیبای xx نامزد من با چنین لباسهای زیبا.” نیکولا در مورد همان پست اظهار نظر کرد ، “خیلی دوستت دارم !! لباسهایت یک رویاست.”

منبع تصویر: بروکلین بکهام برای VOGUE آلمان

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>