بریتنی اسپیرز از وکیل جدید محافظه کاری تجلیل می کند

[ad_1]

بورلی هیلز ، کالیفرنیا - 12 آوریل: بریتنی اسپیرز افتخاری در بیست و نهمین دوره جوایز سالانه GLAAD Media در هتل بورلی هیلتون در 12 آوریل 2018 در بورلی هیلز ، کالیفرنیا شرکت می کند.  (عکس از آلبرتو E. رودریگز / گتی ایماژ)

بریتنی اسپیرز جشن پیشرفت در نبرد محافظه کاری خود را می گیرد. در 14 ژوئیه ، قاضی پس از خروج وکیل سابق خود ساموئل اینگهام سوم ، به بریتنی توانایی انتخاب وكالت قانونی خود را داد. مطابق با تنوع، او ماتیو روزنگارت ، دادستان سابق فدرال را انتخاب کرد تا به عنوان وکیل وی پیش برود. پس از چنین به روزرسانی ، بریتنی از رسانه های اجتماعی خود برای ابراز تشکر از هواداران – و جنبش بریتنی فری – استفاده کرد که توجه به وضعیت او در 13 سال گذشته را جلب کرد.

“همراه باشید ، مردمی … همراه باشید … !!!!!” عنوان اینستاگرام او در کنار ویدئویی از سوارکاری و چرخهای چرخش خوانده شده است. “جدید با نمایندگی واقعی امروز … من احساس قدردانی و خوشبختی می کنم !!!! از هوادارانم که از من حمایت می کنند متشکرم … شما نمی دانید حمایت از طرفداران بسیار جذاب این برای من به چه معناست !!!! خدا برکت همه شما !!!!! ” دوست پسر او ، سام اصغری ، در اظهار نظرها با احساسات حمایتی خودش گفت: “اینترنت در شرف انفجار #freebritney است.”

اهل نیویورکبررسی اخیر زندگی بریتنی تحت محافظه کاری نشان داد تیم او آنچه را که او در شبکه های اجتماعی ارسال می کند تأیید می کند. یکی از اعضای تیم گفت: “او قرار نیست درباره محافظه کاری بحث کند”. هیچ نشانه ای وجود ندارد که اگر تغییری در اجازه داده شود که بریتنی با صراحت بیشتری صحبت کند ، اما ما امیدواریم که پیشرفت عمومی منعکس کننده پیشرفت خصوصی باشد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>