بریتنی اسپیرز به مستندهایی درباره زندگی خود می پردازد

[ad_1]

بورلی هیلز ، کالیفرنیا - 11 فوریه: خواننده بریتنی اسپیرز در فرش قرمز مراسم سالگرد 2017 قبل از گرامی و احترام به آیکن های صنعت بزرگداشت دبرا لی در هتل بورلی هیلتون در 11 فوریه 2017 در بورلی هیلز ، کالیفرنیا.  (عکس از اسکات دودلسون / گتی ایماژ)
منبع تصویر: گتی / اسکات دودلسون

پس از انتشار امسال قاب بندی بریتنی اسپیرز و بی بی سی نبرد برای بریتنی: طرفداران ، پول نقد و محافظه کار، بریتنی اسپیرز یک بار دیگر در مورد احساس خود در مورد تبدیل زندگی او به یک مستند صحبت می کند. روز دوشنبه ، این خواننده یک کپشن طولانی را در کنار ویدئویی از خودش در حال رقص در اینستاگرام به اشتراک گذاشت. “Geez !!!! 2021 قطعاً از سال 2020 بهتر است اما من هیچ وقت نمی دانستم مثل این خواهد بود” ، “این همه مستند در مورد من امسال با زندگی دیگران باعث می شود زندگی من … چه بگویم … من عمیقاً متملق هستم !!!! این مستندها بسیار ریاکارانه هستند … آنها از رسانه ها انتقاد می کنند و سپس همان کار را می کنند … ؟؟؟؟؟ ”

سپس بریتنی با انتقاد از این مستندها صرفاً به دوران تاریک زندگی حرفه ای خود پرداخت. “لعنت … من همه شما را نمی دانم اما خوشحالم که به شما یادآوری می کنم اگرچه در زندگی ام دوران سختی داشته ام … در زندگی ام بارها شگفت انگیزتر بوده ام و متأسفانه دوستان … فکر می کنم دنیا بیشتر به نکات منفی علاقه مند است. ” “منظورم این است که … آیا این قرار نیست یک تجارت و جامعه در مورد آینده باشد … ؟؟؟؟ چرا منفی ترین و آسیب زا ترین زمانهای زندگی من را از همیشه قبل برجسته می کنم ؟؟؟”

این خواننده همچنین خطاب به آرایشگر سابق خود ، بیلی برازفیلد ، که در مستند بی بی سی ظاهر می شود و قبلاً ادعا کرده بود که پست های خود را در شبکه های اجتماعی نمی نویسد ، “PSSSS من در واقع با بیلی B اصلاً صحبت نمی كنم بنابراین من صادقانه بسیار گیج شده ام … !!!” بریتنی اضافه کرد. “این اینستاگرام من است !!!!” حدس و گمان های زیادی در مورد اینکه آیا بریتنی واقعاً شبکه های اجتماعی شخصی خود را اداره می کند ، با توجه به سخت گیری محافظه کارانه وی وجود دارد. با این حال ، مدیر رسانه های اجتماعی او ، کاسی پتری ، ادعا می کند که اینستاگرام بریتنی همه از اوست.

نبرد برای بریتنی: طرفداران ، پول نقد و محافظه کار آخر هفته در انگلیس در BBC iPlayer برای اولین بار به نمایش درآمد. همچنین انتظار می رود بریتنی برای اولین بار در جریان جلسه دادرسی 23 ژوئن مستقیماً به محافظه کاری خود بپردازد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>