بریتنی اسپیرز در اینستاگرام درباره خانواده اش صحبت می کند

[ad_1]

نیویورک ، نیویورک - 28 آگوست: خواننده بریتنی اسپیرز به جوایز موسیقی MTV Video 2016 در مدیسون اسکوئر گاردن در 28 آگوست 2016 در شهر نیویورک می آید.  (عکس از آلن برزوفسکی / WireImage)

بریتنی اسپیرز بار دیگر در مورد نبرد مداوم محافظه کاری خود صحبت می کند. روز شنبه ، خواننده 39 ساله یک پست طولانی در اینستاگرام را به اشتراک گذاشت زیرا او افرادی را صدا می کرد که اکنون علناً از او حمایت می کنند ، اما هرگز پشت درهای بسته حمایت نمی کنند. وی نوشت: “هیچ چیز بدتر از این نیست كه نزدیكان شما كه هرگز برای شما ظاهر نشده اند با توجه به شرایط شما هر آنچه را كه باشد ارسال می كنند و به حق برای حمایت صحبت می كنند.” “چگونه جرات می كنید كه در حال حاضر از آن مراقبت كنید.” وی ادامه داد: “اگر این را می خوانید و می دانید كه هستید … و در واقع عصبی دارید كه می توانید در مورد وضعیت من چیزی بگویید تا چهره خود را به صورت عمومی حفظ كنید … لطفاً با رویكرد صالح جلوی این را بگیرید.”

در پیگیری پیگیری ، بریتنی خطاب به برخی از منتقدان خود ، از جمله کسانی که در مورد ویدیوهای رقص او در اینستاگرام نظر می دهند. وی گفت: “ببینید من نمی خواهم به این زودی در هر مرحله ای اجرا كنم كه پدرم آنچه را كه می پوشم ، می گوید ، انجام می دهم یا فكر می كنم ، انجام می دهد.” وی خاطرنشان کرد که ترجیح می دهد فیلم های رقص از خانه خود ارسال کند تا “در صحنه ای در وگاس که بعضی از افراد تا کنون رفته بودند حتی نمی توانستند دست من را تکان دهند و من در تمام مدت از طریق علف های هرز زیاد تماس می گرفتم.” او ادامه داد ، “من نمی خواهم آرایش سنگین کنم و سعی کنم دوباره روی صحنه امتحان کنم و قادر به انجام معامله واقعی با ریمیکس آهنگهایم برای سالها و التماس نیستم که موسیقی جدیدم را برای علاقه مندانم در نمایش خود قرار دهم. .. بنابراین من ترک کردم !!!! “

او سپس در مورد خواهر کوچکترش جیمی لین اسپیرز صحبت کرد ، که در ماه ژوئن سکوت خود را در برابر محافظه کاری بریتنی شکست ، و اضافه کرد هنگامی که خوشحال نیست که از اجرای یک ریمیکس از آهنگ های خود در جوایز موسیقی رادیو دیزنی در سال 2017 استفاده می کند. “من نمی کنم مثل این که خواهرم در یک نمایش جوایز حاضر شد و MONGSS MY را برای ریمیکس اجرا کرد !!!!! به اصطلاح سیستم پشتیبانی من به شدت مرا آزار داد !!!! ” اگرچه او خاطرنشان کرد که “این محافظه کاری رویاهای من را کشت” ، اما هنوز امیدوار است. به تازگی ، بریتنی اجازه استخدام وکیل خودش را گرفت زیرا سعی داشت پدرش جیمی اسپیرز را به عنوان محافظه کار خود برکنار کند. “مردم سعی می کنند امید را بکشند زیرا امید یکی از آسیب پذیرترین و شکننده ترین چیزهایی است که وجود دارد !!!! من می خواهم اکنون یک افسانه مادرانه بخوانم !!!!” او پست خود را با گفتن این جمله به پایان رساند ، “اگر نمی خواهید الاغ گرانبهای من را در اتاق نشیمن من در حال رقصیدن ببینید یا مطابق با استانداردهای شما نیست … بروید کتاب * cking read !!!!!”

منبع تصویر: گتی / آلن برزوفسکی

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>