بریتنی اسپیرز در جلسه دادرسی به محافظه کاری می پردازد

[ad_1]

بریتنی اسپیرز است سرانجام صحبت کردن در مورد محافظه کاری خود. روز چهارشنبه ، خواننده 39 ساله عملاً در دادگاه لس آنجلس حاضر شد تا تقاضای خاتمه دوره محافظه کاری خود را کند. قبل از سخنرانی بریتنی در دادگاه ، وکیل وی ساموئل اینگهام سوم اظهار داشت که جلسه دادرسی به درخواست بریتنی تنظیم شده است.

وی گفت: “تنها موضوعی كه در دستور كار است به غیر از س questionsالاتی كه دادگاه می خواهد بپرسد این فرصت است كه موكل من به دادگاه مراجعه كند.” “مشتری من آزاد است در مورد هر جنبه ای از محافظه کاری که می خواهد بحث کند و خوشحال است که هر آنچه را که دوست دارد برای ضبط بیان کند. من می خواهم بگویم که من به هیچ وجه سعی در کنترل فیلتر یا ویرایش هر چیزی که او امروز گفته است ندارم ” هنگامی که وكیل محافظه كار جودی مونتگومری ، لورین رایت ، خواست كه پرونده دادگاه پلمپ شود ، بریتنی حرف خود را قطع كرد و گفت: “آنها كار خوبی در بهره برداری از زندگی من انجام داده اند ، بنابراین من احساس می كنم كه جلسه دادگاه علنی است و آنها باید گوش دهند به آنچه من باید بگویم. ”

“این آرزو و آرزوی من است که این پایان یابد.”

بریتنی شروع کرد: “از دو سال پیش ، آخرین باری که در دادگاه بودم ، اتفاقات زیادی افتاده است.” “من فکر نمی کنم وقتی دفعه قبل به دادگاه آمدم از هیچ سطحی شنیده شدم.” مطابق با هالیوود ریپورتر، بریتنی سپس جزئیات نحوه مجبور شدن به تور در سال 2018 ، تغییر داروی خود را در میان چندین گلایه دیگر بیان کرد. بریتنی با اشاره به پدرش جیمی اسپیرز که اساساً کنترل قانونی کامل زندگی خواننده را برعهده داشته است ، گفت: “نه تنها خانواده ام کاری لعنتی انجام ندادند ، بلکه پدر من نیز همه کار را انجام داد.” وی افزود: “من دروغ گفته ام و به همه دنیا گفته ام که حال من خوب است و خوشحالم.” “اگر به اندازه کافی این حرف را می زدم ، شاید خوشحال می شدم.. من شوکه شده ام. من ضربه دیده ام.. من خیلی عصبانی ام و دیوانه ام.”

این خواننده همچنین خاطرنشان کرد که در ابتدا نمی دانست که می تواند برای پایان دادن به دوره محافظه کاری درخواست کند و به او گفته شد که برای این کار باید دوباره ارزیابی شود. وی گفت: “من از مردم می ترسم. من به آنچه در زندگی من بوده اعتماد ندارم.” “اینکه من را مجبور به انجام هر کاری که نمی خواهم انجام دهم اشکالی ندارد.. من واقعاً معتقدم که این محافظه کاری توهین آمیز است. احساس نمی کنم بتوانم یک زندگی کامل داشته باشم.”

گفته می شود که بریتنی توضیح داده است که چگونه می خواهد ازدواج کند و یک کودک دیگر به دنیا بیاورد ، اما او آی یو دی دارد و نمی تواند برای برداشتن آن از پزشک اجازه بگیرد. او همچنین ادعا کرد که چگونه می خواهد بتواند کارهای عادی روزمره را انجام دهد ، جزئیات را توضیح داده است ، مانند دوست پسر خود سام اصغری او را در شهر دور کند و یک درمانگر از وی در خانه بازدید کند. بریتنی گفت: “آرزو و آرزوی من این است که این به پایان برسد.”

وكیل خواننده به دادگاه گفت كه بریتنی هنوز او را راهنمایی نكرده است كه برای خاتمه دوره محافظه كاری پیشنهاد كند ، اما اگر از او خواسته شود این كار را می كند.

منبع تصویر: گتی / نیکلاس هانت

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>