بریتنی اسپیرز قرار است در جلسه محافظه کاری سخنرانی کند

[ad_1]

هالیوود ، کالیفرنیا - 22 ژوئیه: حضور بریتنی اسپیرز در Sony Pictures '
برای اولین بار ، بریتنی اسپیرز پس از درخواست دادرسی برای صحبت با قاضی در دادگاه مستقیماً محافظه کاری خود را مطرح می کند. وکیل خواننده ساموئل اینگهام در جلسه دادرسی روز سه شنبه گفت: “موکل من درخواست دادرسی کرده است که در آن می تواند مستقیماً به دادگاه مراجعه کند.” “موکل من خواسته است که این کار به سرعت انجام شود.” بعداً قاضی برندا پنی تاریخ 23 ژوئن را برای دادرسی خواسته شده تعیین کرد. در این زمان ، دقیقاً مشخص نیست كه 39 ساله می خواهد در مورد چه موضوعاتی بحث كند.

نمایش برتر قاب بندی بریتنی اسپیرز در ماه فوریه ، جنبش #FreeBritney و پرونده خواننده را روشن کرد. در 11 فوریه ، او اولین جلسه دادگاه خود را داشت تا پدر جیمی اسپیرز را در مورد کنترل محافظه کاری خود به چالش بکشد. این منجر به محافظه کاری مشترک با شرکت خدمات مالی Bessemer Trust شد. پیشنهاد قبلی برای جایگزینی جیمی در آگوست 2020 رد شد و رسیدگی به درخواست جدید به جولای موکول شد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>