بریتنی اسپیرز پس از رسیدگی به دادگاه در اینستاگرام صحبت می کند

[ad_1]

هالیوود ، کالیفرنیا - 22 ژوئیه: بریتنی اسپیرز به سونی پیکچرز رسید

بریتنی اسپیرز پس از ارائه یک شهادت هولناک در جلسه دادگاه محافظه کاری خود در 23 ژوئن صحبت کرد. روز پنجشنبه ، خواننده 39 ساله بیانیه ای را در کنار نقل قول از آلبرت انیشتین در اینستاگرام خود منتشر کرد. او گفت: “من فقط می خواهم به شما بچه ها یک راز کوچک بگویم.” “من معتقدم که به عنوان افرادی که همه ما زندگی افسانه ای را می خواهیم و با روشی که من ارسال کرده ام … به نظر می رسد زندگی من بسیار شگفت انگیز است … من فکر می کنم این چیزی است که همه ما برای آن تلاش می کنیم !!!!

سپس بریتنی با مراجعه به مادرش ، لین اسپیرز ، افزود: “این یکی از بهترین ویژگی های مادرم بود … مهم نیست که روزانه وقتی جوان تر بودم sh به خاطر من و خواهر و برادرهایم او همیشه وانمود می کرد که همه چیز خوب است. ” این خواننده گفت که “این موضوع را به گوش مردم می رساند” زیرا نمی خواهد طرفدارانش فکر کنند زندگی او عالی است. وی ادامه داد: “به طور قطع این اصلاً نیست.” “اگر در این هفته چیزی در مورد من در مورد اخبار خوانده اید … … بدیهی است که شما واقعاً می دانید اکنون اینطور نیست !!!!”

این خواننده سپس از طرفداران خود عذرخواهی کرد و نوشت: “من از اینکه وانمود کردم مثل دو سال گذشته خوب هستم عذرخواهی می کنم.” وی اضافه کرد ، “من به خاطر غرورم این کار را کردم و خجالت کشیدم آنچه را که برای من اتفاق افتاده است به اشتراک بگذارم … اما صادقانه بگویم که کسی نمی خواهد اینستاگرام را در یک نور سرگرم کننده ثبت کند … !!!! باور کنید یا نه وانمود می کنم که خوب هستم واقعاً کمک کرده است … بنابراین تصمیم گرفتم امروز این نقل قول را ارسال کنم زیرا توسط golly اگر از جهنم عبور می کنید… احساس می کنم اینستاگرام به من کمک کرده است تا یک فروشگاه عالی برای اشتراک حضور خود… وجود… و به سادگی داشته باشم احساس می کنم که علی رغم آنچه که از سر گذرانده ام مهم هستم و سلام ، کارساز بود … بنابراین تصمیم گرفتم خواندن افسانه های بیشتری را شروع کنم … !!!!! “

بریتنی از سال 2008 تحت محافظت پدرش ، جیمی اسپیرز بود. در شهادت خود ، بریتنی توضیح داد که محافظه کاری “توهین آمیز” بر زندگی او تأثیر منفی گذاشته است. وی گفت: “من دروغ گفته ام و به همه دنیا گفته ام که حالم خوب است و خوشحالم.” “اگر به اندازه کافی این حرف را می زدم ، شاید خوشحال می شدم.. من شوکه شده ام. من ضربه دیده ام.. من خیلی عصبانی ام و دیوانه ام.” بریتنی درخواست فسخ دوره محافظه کاری را دارد ، اما هنوز هیچ تغییری به طور رسمی انجام نشده است. بیانیه کامل بریتنی را در اینستاگرامش بخوانید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>