بری لارسون در مورد خارج شدن از شخصیت و داشتن یک روال زیبایی خاص | مصاحبه

[ad_1]

با حدود 22 سال تجربه در صنعت تلویزیون و فیلم ، بازیگر بری لارسون در مصاحبه ای که گفته می شود با اهمیت یک روال زیبایی منظم و هنر تحول منعکس می شود جذابیتs برنان کیلبان.

من روی صندلی آرایش بزرگ شدم ، درسته؟ مادرم اخیراً در اولین کار من ، در گاراژ ، تصویری از من را در تریلر آرایش و مو پیدا کرده است. من هشت ساله هستم ، یا چیزی شبیه به آن ، و بسیار پر زرق و برق بود. و پس از آن من به شدت به سالهای قبل از نوجوانی و نوجوانی تبدیل شدم [makeup]. من س tonsالات زیادی می پرسم: “چرا این کار را می کنی؟ چگونه برس های خود را تمیز می کنی؟” این فقط این ابزار نقاشی ، عرفانی ، تحول آفرین بود.

[The movie] 13 ادامه 30، جایی که من یک خط داشتم ، احتمالاً اولین تحول بزرگ بود. بود [set in] دهه 80 – [so] لباسهای دوره ، زمان بیشتری را در آرایش و آرایش انجام دهید. و یک عاشقانه بیشتر از بودن در وجود دارد [film] خیلی … فکر می کنم ما در قسمت های سونی حضور داشتیم ، من و همه این بازیگران جوان دیگر که با لباسهایمان دور می زدیم. مردم به ما نگاه می کنند ، “اوه ، من تعجب می کنم چه چیزی می سازند.” من در حال انجام کاری بودم که در فیلم ها دیده بودم و می خواستم خیلی بد در آن شرکت کنم.

سپس ، وقتی پیرتر شدم ، دیدم که کاملا در جهت مخالف حرکت می کنم. می خواهم همه آن را رد کنم ، نمی خواهم در هیچ یک از هنجارهای فرهنگی شرکت کنم ، می خواهم خودم را تعریف کنم ، بدون هیچ یک از این موارد. من به برخی از آن زمان ها نگاه می کنم و شما می توانید
مشاهده کنید که در کار من منعکس شده است. منظورم این است که بسیاری از کارهایی که انجام داده ام شخصیت هایی بوده اند که آرایش ندارند. و این احساس قدرتمندی فوق العاده ای برای من داشت. یادم می آید شخصی یک بار از من پرسید: “آنها چگونه آکنه شما را انجام دادند اتاق؟ این خیلی واقعی به نظر می رسید. “و من مانند” اوه نه ، این فقط زیتم بود. “این بخشی از رشد و بیان من بود ، گفت:” این که من هستم و به نظر می رسم “.

و بعد از مدتی که برای کاپیتان مارول آموزش می دیدم ، علاقه مند شدم [beauty] از نو. من آنقدر طولانی آن را رد کرده بودم که خارج از آنچه احساس می کردم به من تحمیل شده است ، می توانم با رویکرد خودم به آن برسم. یکی از چیزهایی که من [am] تلاش برای یادگیری نحوه انجام قرنطینه یک چشم دودی است ، که فکر نمی کردم بخشی از سفر من باشد ، اما من اکنون آن را دوست دارم. من فرایند یادگیری مجدد این مورد را که در گذشته به آن علاقه داشتم و جنبه تحول بخشی آن را دوست دارم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>