بزرگترین افشاگری از مصاحبه اپرا هری و مگان

[ad_1]

مگان مارکل و پرنس هری هستند سرانجام گرفتن فرصتی برای بیان حقیقت خود روز یکشنبه ، این زوج – که در حال حاضر در انتظار فرزند دوم خود هستند – برای اولین مصاحبه مشترک خود از زمان ترک سلطنت با اپرا وینفری نشستند. بر اساس چند تیزر که قبلاً دریافت کرده بودیم ، می دانستیم که همه چیز انفجاری خواهد بود ، اما مگان و هری واقعاً هیچ چیزی بازگشت. با توجه به میزان نظارت جنون آمیز و نژادپرستی آشکار مگان از زمان دیدار با هری در سال 2016 ، این لحظه خیلی دیر شده بود. شنیدن نکته ماجرا و مگان و هری به طرز باورنکردنی تازه کننده بود و تنها امید ما این است که کاخ و مطبوعات انگلیس واقعاً گوش می دادند.

دوک و دوشس ساسکس در ماه فوریه تأیید کردند که پس از دوره آزمایشی 12 ماهه آنها به عنوان اعضای ارشد خانواده سلطنتی انگلیس برنخواهند گشت. در نتیجه ، ملکه الیزابت دوم آنها را از انتصابات افتخاری نظامی و حمایت های سلطنتی محروم کرد ، با این حال ، آنها همچنان عناوین خود را دارند. از آن زمان ، این روزنامه ها همچنان در مورد لکه دار کردن نام مگان بی مهاب مانده اند ، اخیراً با ادعاهای قلدری از مشاور سابق. اما اگر ما از مصاحبه هری و مگان چیزی آموخته ایم ، این است که کاخ و مطبوعات فقط نمی دانند چگونه با زنی مستقل رفتار کنند ، حرف های او را می زنند و از به چالش کشیدن وضعیت موجود نمی ترسند.

بزرگترین افشاگری های مگان و هری را که پیش رو است ، بررسی کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>