بزرگترین مکاشفه از دیدار دوستان در آسمان

[ad_1]

بسیار مورد انتظار دوستان دیدار مجدد ، با عنوان مناسب “کسی که آنها با هم برمی گردند” ، سرانجام در 27 مه در HBO Max برای اولین بار نمایش خود را آغاز کرد و با دیدن بازیگران – جنیفر آنیستون ، لیزا کودرو ، کورتنی کاکس ، مت لابلانک ، دیوید شویمر و متیو پری – دوباره با هم در اصل دوستان مجموعه اشک را به چشمان ما آورد. این برنامه تقریباً دو ساعته طرفداران را از خط حافظه پایین می کشاند زیرا گروه ستاره های مهمان مورد علاقه خود ، رازهای پشت صحنه و اینکه آیا همه قسمت ها را دیده بودند یا خیر ، به اشتراک گذاشتند. ظاهراً ، کودرو چنین نکرده است.

پیوستن به آنها ستاره های مهمان قبلی شخصیت بودند ، مانند لری هنکین در نقش آقای هکلز و تام سلک در نقش دکتر ریچارد بورک و برخی غیر شخصیت مانند کریستینا پیکلز ، الیوت گولد و جیمز مایکل تایلر. حتی چند طرفدار مشهور بودند که معنای نمایش را برای آنها به اشتراک می گذاشتند ، از جمله BTS ، لیدی گاگا ، مندی کالینگ ، مالالا یوسف زایی ، کیت هرینگتون و دیوید بکهام. علاوه بر همه چیز ، در این گردهمایی از شاخص ترین مدهای این نمایش که توسط کارا دلوین ، سیندی کرافورد ، جاستین بیبر و حتی خود لوبلانک مدل سازی شده بود ، ارائه شد. کاکس درباره این نمایش گفت: “آن زمان باورنکردنی بود. همه چیز کنار هم قرار گرفت.” “ما به بهترین دوستان تبدیل شدیم. فقط شیمی ، همه چیز. این زندگی در حال تغییر بود و برای همیشه خواهد بود. نه فقط برای ما ، بلکه برای افرادی که آن را تماشا می کنند و این احساس بسیار خوبی است که برای همیشه قابل حمل است.”

پیش رو ، بزرگترین افشاگری ها از دوستان reunion ، که برای پخش در Sky و NOW در دسترس است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>