بسته بندی پلاستیکی “زیست تخریب پذیر” صنعت زیبایی را نجات نخواهد داد

[ad_1]

اما حتی موارد بیشتری برای در نظر گرفتن وجود دارد: به عنوان مثال ، اگر یک پمپ پلاستیکی شامل فلز باشد (که تقریباً همه این کار را می کنند) ، نمی توان آن را پردازش کرد. (این چیزی است که برخی مارک ها مانند Love Beauty و Planet با طرح های جدید به آن پرداخته اند.)

سارا عزیزمن ، معاون رئیس بخش سرمایه گذاری های دایره ای برای The Recycling ، می گوید: “واقعیت غیرمعمول دیگری که وجود دارد این است که پلاستیک های تیره – مانند سیاه ، قهوه ای یا قهوه ای تیره – توسط دستگاه های بازیافت اغلب توسط مرتب کننده ها دیده نمی شوند و بنابراین در نهایت در محل های دفن زباله قرار می گیرند.” شراکت. همچنین یک مشکل برای مرتب سازان: بسته بندی کوچک. طبق Szaky از TerraCycle ، هیچ چیزی کوچکتر از مکعب های دو اینچی قرار نیست دوباره بازیافت شود – این تقریباً هر کلاه ، درب و بسیاری از مینی های زیبایی است.

در پایان روز ، بازیافت یک تجارت است. کارخانه های بازیافت فقط آنچه را که می توانند با بازده بازیافت کنند بازیافت می کنند – مواردی مانند قطعات بزرگ پلاستیک شفاف ، شیشه شفاف و آلومینیوم. سزاکی در اجلاس پایداری اخیر گفت: “این س isال واقعاً قابل بازیافت نیست ، اما آیا چنین خواهد شد؟”

وقتی پلاستیکی است است با بازیافت ، هنوز چند مورد جلب وجود دارد.

به هیچ وجه پیشنهاد نمی کنیم که از تلاش برای بازیافت پلاستیکی که وارد زندگی شما می شود دست بکشید. حتی میزان بازیافت نه درصدی نیز مقدار زیادی پلاستیک است که از دفن زباله جلوگیری می کند. به گفته یورومونیتور اینترنشنال ، به عنوان مثال ، فقط در ایالات متحده در سال 2018 ، 7.9 میلیارد واحد پلاستیک سفت و محکم برای محصولات زیبایی و مراقبت های شخصی ایجاد شده است.

نه درصد آن چیست؟ 711 میلیون واحد پلاستیک سخت اگرچه پلاستیک بی وقفه قابل اصلاح نیست – بیشتر پلاستیک ها فقط یک یا دو بار قابل پردازش هستند. بازیافت پلاستیک اساساً کیفیت حاصل از آن را هر بار که فرایند قرار می گیرد ، پایین می آورد – و این بدان معناست که برای کارکرد یک بسته “بازیافتی” ممکن است مجبور به افزودن پلاستیک بکر باشد.

و البته ، تقاضا برای پلاستیک بازیافتی پس از مصرف ، وجود دارد تا بتواند هر کجا را بخرد. با گزارش ها در مورد سوزاندن مقدار زیادی پلاستیک یا نشستن در انبار به دلیل عدم نیاز ، این یک مشکل واقعی بوده است. با این حال ، با توجه به اینکه شرکتهای بیشتری که با مواد بازیافتی بسیار کند کار می کنند ، امید بیشتری برای آینده دارند.

پلاستیک “زیست تخریب پذیر” اغلب… نیست.

ممکن است متوجه تغییر جهت پلاستیک ساخته شده از منابع طبیعی شوید که برای تجزیه سریعتر طراحی شده است. اولگا کاچوک ، مدیر ارشد GreenBlue ، یک سازمان غیرانتفاعی اختصاص داده شده به این سازمان ، می گوید: “این مواد شامل مواد نیشکر است ، و همچنین فرصت هایی برای تأمین مواد اولیه دیگر مانند جلبک دریایی و جلبک های دیگر ، و همچنین مواد زائد مواد زائد مواد غذایی وجود دارد.” استفاده پایدار از مواد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>