بلا حدید از کلاه گیس دو رنگ تن پوش سفید استفاده می کند-فیلم را ببینید

[ad_1]

هفته کاملی برای بلا حدیدموهایش ، حداقل. روز پنجشنبه ، 29 ژوئیه ، این سوپرمدل تعدادی عکس از خود را به نمایش گذاشت که در آن با یک لباس مشکی و درخشان با قهوه ای تیره و فرفری از طریق اینستاگرام ظاهر شده است. دو روز بعد ، شنبه 31 ژوئیه ، حدید دوباره به اینستاگرام رفت و عکسهای بیشتری از خود منتشر کرد – این بار ، با کلاه گیس بلوند. او هفته ای از محتوای موهای آزمایشی را با چند ویدیوی TikTok که در روز یکشنبه 1 اوت به اشتراک گذاشت ، به پایان رساند.

با این حال ، چیزی که واقعاً ذهن ما را به هم ریخت ، کلاه گیس دو رنگ را نشان داد ، چیزی که ما هنوز از حدید ندیده ایم. او در حالی که در رختکن می نشیند ، کلاه گیس می پوشد. سپس ، این نشان می دهد که او همه را در یک کلاه گیس دو رنگ نشان می دهد. انتهای باب و موهای چانه اش به نظر می رسد که کاملاً در سفید کننده آغشته شده اند ، در حالی که بقیه موها قهوه ای متوسط ​​هستند.

موهای دو رنگ حدید تنها تضادی نیست که اینجا در حال رخ دادن است. کلاه گیس او کمی بالاتر از چانه او قرار دارد ، که کاملاً با برش طبیعی او از سینه او پایین است. این لحظه شیک و آزمایشی موها نیز با یک لب قرمز روشن ، یک لکه مژه و ابرو ، و سایه چشم قهوه ای روی پلک ها به پایان رسید.

مثل همیشه ، بلا با این مدل مو و رنگ فوق العاده زیبا به نظر می رسد. همانطور که از مطالبی که او در چند روز گذشته در اینستاگرام و TikTok منتشر کرده است نشان می دهد ، به نظر می رسد که روزهای آزمایش موهای او پایانی ندارد. اگر باب دو رنگ دائمی شود ، ما ناراحت نمی شویم ، زیرا ما وسواس داریم.

اطلاعات بیشتر در مورد موهای افراد مشهور:


اکنون ، 11 فرد مشهور موهای رنگین کمان خود را به نمایش بگذارید:

دنبال کردن Allure on را فراموش نکنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>