بلر کالدول ، عکاس مد ، تصاویر بیانسه را به اشتراک می گذارد

[ad_1]

بلر کالدول ، عکاس مد ، که اصالتاً اهل تایلر تگزاس است ، برای شروع کار خود به لس آنجلس نقل مکان کرد. در حال حاضر ، او در حال حرکت به سمت فضای خلاق تر و اولویت بندی جلد آلبوم ها ، عکس های مد ، مجلات و کمپین ها است. بیشتر اوقات ، من او را به عنوان شخص بسیار با استعدادی که من DM می شناسم می شناسم هر وقت می خواهم از عکسی از نورمانی که گرفته است استفاده کنم – و این مثل هر روز لعنتی است.

“زنانی که از آنها عکس گرفته ام برای من بسیار الهام بخش هستند و همه آنها به روش خاص خود می درخشند.”

ببینید ، تشخیص عکس بلر کالدول از بقیه آسان است. او موسیقی ، سبک ، حالت و حرکت سوژه های خود را یک باره ضبط می کند. او می داند که چگونه جزئیات لباسی را که می پوشد برجسته کند – که مهم است ، زیرا مشتریانش به برخی از باورنکردنی ترین مدل های کوتور که می توانید تصور کنید دسترسی دارند – اما این هرگز از کسی جلوی دوربین نمی گیرد. “همه به روش خاص خود بی نظیر و زیبا هستند ، بنابراین در حالی که برخی از افراد از پایین عکس گرفته می شوند و برخی دیگر مستقیم ، این همیشه به آنچه از لنز می بینم بستگی خواهد داشت. ویژگی های منحصر به فرد مردم را ببینید و تحت تأثیر آن قرار بگیرید. “بلر به من گفت.

در حالی که پس زمینه های کم و نور برتر ایده آل است ، کالدول به افراد خود اجازه می دهد کاملاً فضای خود را داشته باشند و شما باید در آهنگ های اینستاگرام را اسکرول کنید تا تحسینش کنید. به این ترتیب ، عکس های او به شما دستور می دهند که به احترام لحظه ای سکوت کنید. او نه تنها یک عکاس شخصی برای Normani است ، بلکه بارها از بیانسه نیز عکاسی کرده است (نگاه کنید به بالا ، هنگامی که او را در Roc Nation Brunch با لباس Balmain که به عنوان “کاغذ اوریگامی هنری” توصیف می کند ، اسیر کرد) ، همراه با استعدادترین افراد ، بانوان موزیسین توانمند و با اعتماد به نفس. “زنانی که من از آنها عکس گرفته ام برای من بسیار الهام بخش هستند و همه آنها به روش خود درخشش دارند. من فقط خوش شانس هستم که می توانم از چنین سوژه های زیبایی عکاسی کنم و امیدوارم همیشه آنها را به عدالت برسانم و از آنها در بهترین نور عکس بگیرم ،” او به من گفت.

بلر چند عکس مورد علاقه شخصی خود از SZA ، نورمانی ، بیانسه ، ساویتی ، سیارا و سینتیا اریوو را به اشتراک گذاشت که می توانید در آینده مشاهده کنید ، اما نه قبل از خواندن بهترین تعارفاتی که او به عنوان عکاس مد دریافت کرده است ، زیرا هر عکس در این گالری آن را بیش از گذشته معتبر می داند. “یکی از سوژه های من یک بار گفت ، واو ، تو واقعاً همه را زیبا جلوه می دهی ، و این یک هدیه است ، بلر. وقتی صحبت از عکاسی می شود ، مسح می شوی و احساسی که به مردم می دهی بسیار امن و آرام است.” بله – این استعداد ناب شما است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>