بلو پیچک تصادف عکسبرداری پارک یخی بیانسه | ویدئو

[ad_1]

مثل مادر مثل دختر! به نظر می رسد بلو آیوی عشق بیانسه را به مد به ارث برده است. این دختر 9 ساله اخیراً در کمپین پارک یخی مادرش شرکت کرده و از مجموعه زمستانی “پارک یخی” خواننده با آدیداس مدل سازی کرده است. بلو پیچک غالباً درگیر پروژه های بیانسه (سلام ، موزیک ویدئو “دختر قهوه ای پوست” است) است ، اما به نظر می رسد که او باعث شده است این کامئو به تنهایی اتفاق بیفتد.

تینا لاوسون ، مادر بیانسه و مادربزرگ بلو آیوی ، داستان پشت صحنه عکسبرداری در اینستاگرام را به اشتراک گذاشتند. وی به همراه یک ویدیوی تبلیغاتی نوشت: “مادربزرگ زیبای من بلو پیچک ، در Ivy Park خود مانند یک مدل فوق العاده کوچک به نظر می رسد.” “موهای خود را آبی بچرخانید ، !!!!! او خودش را وارد این شاخه کرد. نه او قرار نبود در آن حضور داشته باشد! او فقط آویزان بود و لباس پوشید و من حدس می زنم که او گفت” من نمی خواهم به تو چه بگویم من می توانم انجام دهم می خواهم به تو نشان دهم ‘من آن روح پرخاشگرانه را دوست دارم آبی من !!!! ”

کلیپ تینا نشان داد که این دو نفره مادر و دختر در تطبیق مانتوهای پفکی چاپ شده اسکی تگ و همچنین آبی هستند که علائم صلح را در یک مجموعه شناسه Latte به رنگ شتر می اندازد که دوست دارم در کمد من آویزان باشد. او مطمئناً به همه ما نشان می دهد که چطور این کار انجام شده است! باشد که همه ما اعتماد به نفس و سلیقه Blue Ivy Carter را داشته باشیم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>