بلیک لایولی خواستار پاپاراتزی برای سرگرمی دخترانش است

[ad_1]

بلیک لایولی علیه پاپاراتزی ها و ناشرانی که از حریم خصوصی فرزندانش سو استفاده می کنند صحبت می کند. اخیراً یک تابلوید عکسهای بلیک را با او و سه دختر رایان رینولد – جیمز ، اینز و بتی – در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشت. بلیک در مورد پست اینستاگرامی خروجی که اکنون حذف شده است ، توضیحاتی ارائه داد و جزئیاتی را در مورد تجربه “ترسناک” تلاش برای محافظت از بچه هایش در جمع ارائه داد.

بلیک ، طبق حساب اینستاگرامcommentsbycelebs ، نوشت: “شما این تصاویر را با هم ویرایش می کنید تا به نظر برسد که من با خوشحالی دست تکان می دهم. اما این فریبکارانه است.” “داستان واقعی این است: فرزندانم تمام روز توسط مردانی تحت تعقیب قرار می گرفتند. بیرون می پریدند. و سپس مخفی می شدند.” دختر شایعه بازیگر گفت اوضاع به حدی افزایش یافت که غریبه وارد عمل شد و با عکاس “حرف زد” زیرا دیدن آن بسیار “ناراحت کننده” بود. بلیک گفت که او سعی کرده “آرام” به پاپاراتزی ها نزدیک شود اما آنها فرار می کنند و دوباره ظاهر می شوند ، تا “دوباره در بلوک بعدی بیرون بیایند”.

در نهایت ، او با عکاسان دیگری صحبت کرد که در عوض تنها گذاشتن بچه هایش موافقت کردند عکس او را به تنهایی بگیرند. این تجربه باعث شد بلیک “اخلاق” هم عکاسانی را که “کودکان را پنهان می کنند و هم شکار می کنند” و هم ناشرانی که آنها را استخدام می کنند زیر سوال ببرد. “آیا شما به راحتی به امنیت کودکان اهمیت نمی دهید؟” او سال کرد

بلیک مکالمه را در مورد پستcommentsbycelebs ادامه داد. وی مردم را ترغیب کرد که هرگونه نشریه یا حساب را که تصاویر بچه ها را منتشر می کند ، دنبال نکنند ، گزارش ندهند و آنها را مسدود کنند. “اگر آن مخاطب روشن کند که آنها چیزی را نمی خواهند – مانند عکس هایی که کودکان با ترس و تعقیب آنها توسط مردان به دست آورده اند – نشریه یا حساب کاری را انجام می دهد که مخاطب می خواهد. این تنها راهی است که بسیاری دیگر قبلاً متوقف شده اند. مردم آن را خواستار شدند. ”

سخنان بلیک پیامی است که اخیراً دوستش ، جیجی حدید ، به اشتراک گذاشته است. این مدل نامه ای منتشر کرد که از پاپاراتزی ، مطبوعات و هواداران خواسته بود به حریم خصوصی دخترش ، خای احترام بگذارند. جیگی اظهارات بلیک را با “جسارت” در شبکه های اجتماعی خود اضافه کرد ، و این امر بیشتر تقویت می کند که والدین در نظر مردم می خواهند از فرزندان خود محافظت کنند. همانطور که بلیک نوشت: “خیلی ترسناک است” بودن در آن موقعیت ، به عنوان یک کودک و به عنوان یک پدر و مادر. “بیایید. با اوقات سازگار شوید.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>