بندی اروین اولین روز مادر خود را با گریس جشن می گیرد

[ad_1]

بورلی هیلز ، کالیفرنیا - 04 مه: بندی اروین در 04 مه 2019 در بورلی هیلز ، کالیفرنیا در شام مراسم استیو اروین در هتل SLS شرکت کرد.  (عکس از جان ولفسون / گتی ایماژ)

بندی اروین پس از استقبال از نوزاد گریس و همسرش چندلر پاول در ماه مارس ، اولین روز مادر خود را (که 10 مه در استرالیا است) جشن می گیرد. در چنین روز معناداری ، محافظ حیات وحش می خواست از کسانی که او را به زنی که امروز است ، از جمله پدر فقیدش ، استیو اروین ، تجلیل کند. او یک قطعه زیبا از دب الیور از The Monkey Brush را منتشر کرد ، که دوباره تصور می کند اگر استیو با دختر بندی دیدار کند ، زندگی چگونه خواهد بود.

بندی با به اشتراک گذاشتن هنری که از دب سفارش داده بود ، نوشت: “این روز تجسم هدیه فوق العاده خانواده است.” “کاش همه ما می توانستیم با هم باشیم اما گاهی زندگی برنامه های دیگری هم دارد. … برای دختر زیبای من ، همیشه بدانید که شما بیش از توصیف دوست دارید.”

بندی اخیراً در مورد دشواری تشکیل خانواده بدون پدرش در اینجا صحبت کرده است. “سخت است دانستن اینکه او هرگز واقعاً با او ملاقات نخواهد کرد ، و ویرانگر است زیرا من هرگز تماشای این ارتباط را نخواهم دید ، اما من نمی توانم صبر کنم تا بتوانم گریس زیبا را برای همه این داستان ها در مورد پدر تعریف کنم ، تا بتوانم برای اینکه با او در میان بگذارد که چه پدر شگفت انگیزی بود ، “او در طول Animal Planet گفت کریکی عزیزم ویژه ماه آوریل.

علیرغم این درد ، بندی معتقد است که پدرش “هرگز واقعاً از بین نرفته است” ، و روشهایی را برای گنجاندن او در زندگی گریس پیدا می کند ، مانند کارهای هنری زیر. وی گفت: “سخت است که او اینجا نباشد زیرا از بین همه مردم جهان ، او بیشتر او را دوست داشته باشد. او بسیار او را دوست داشت.” “اما من فکر می کنم او به نوعی هنوز در کنار ما است و قلب و روح او در همه ما زنده است.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>