بندی اروین اولین فرزند خود را چه نامگذاری کرد؟

[ad_1]

بورلی هیلز ، کالیفرنیا - 04 مه: چندلر پاول و بندی ایروین در ضیافت شام استیو اروین در هتل SLS در تاریخ 04 مه 2019 در بورلی هیلز ، کالیفرنیا شرکت کردند.  (عکس از جان ولفسون / گتی ایماژ)منبع تصویر: گتی / جان ولفسون

بندی اروین یک مادر است! متخصص حفاظت از حیات وحش و همسرش ، چندلر پاول ، روز پنجشنبه ، 25 مارس ، از اولین فرزندشان استقبال کردند که اتفاقاً اولین سالگرد ازدواج آنها نیز بود. بندی ضمن معرفی بسته شادی خود به جهان ، بندی توضیح داد که چگونه نامی را انتخاب کردند که هم برای او و هم برای بستگان شوهرش از جمله پدر فقیدش ، استیو اروین ، افتخار آفرینی کند.

بندی در کنار عکسی از خانواده سه نفری خود در اینستاگرام نوشت: “گریس جنگجو اروین پاول. جنگجوی برازنده ما زیباترین نور است.” “گریس به نام مادربزرگ من نامگذاری شده است و اقوام خانواده چاندلر از دهه 1700 قدمت دارند. نام های متوسط ​​او ، Warrior Irwin ، ادای احترامی به پدر من و میراث او به عنوان باورنکردنی ترین جنگجوی حیات وحش است. نام خانوادگی او پاول و او قبلاً مانند پدرش دارای چنین روحیه ای مهربان است. ” وی ادامه داد: “هیچ کلمه ای برای توصیف مقدار بی نهایت عشق در قلب ما به دختر بچه شیرین ما وجود ندارد. او روز عالی را برای تولد انتخاب کرد و ما احساس فوق العاده برکت می کنیم.”

در همین حال ، چندلر همان عکس خانوادگی شایان ستایش را با فالوورهای اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت و آن را با یک کپشن صمیمانه جفت کرد. وی نوشت: “پس از 9 ماه گذشته منتظر آمدن شما ، سرانجام دیدار با شما بهترین لحظه زندگی من بوده است.” “شما زندگی بزرگی در پیش دارید و فرقی نمی کند چه باشد ، شما با عشق زیادی احاطه خواهید شد. از شما ممنونم که مادر بزرگتان و من را در سالگرد ازدواجمان عطا کردید ، از اینکه در خانه هستید بسیار هیجان زده اید.” هر دوی آنها همچنین عکسی از شخصی را در مجموعه جدید Baby Wildlife Warrior خود با باغ وحش استرالیا قرار دادند که از حفاظت از حیات وحش پشتیبانی می کند.

Bindi مطمئنا میراث پدرش را از زمان مرگ بی موقع او در سال 2006 زنده نگه داشته است. در اوایل سال جاری ، او دوباره ظاهر شد و دوباره یک عکس تأثیرگذار از بارداری والدینش ایجاد کرد و ماه ها قبل از آن ، او طرفدار داشت که استیو را در یک پرتره خانوادگی از روز عروسی او. ما مشتاقانه منتظریم ببینیم که چگونه بندی و چندلر همچنان از استیو در زندگی روزمره خود با دخترش گریس در کنار خود تجلیل می کنند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>