بنیانگذاران Glow Recipe در محصولات و فرهنگ K-Beauty

[ad_1]

Glow Recipe ، یک برند K-beauty که بیش از نیم دهه است که مصرف کنندگان ایالات متحده و انگلستان را مجذوب خود کرده است ، زمانی که دو علاقه مند به زیبایی در حال پوشش دادن ملحفه و نوشیدن شراب با هم بودند ، در سال 2014 آغاز شد. بنیانگذاران سارا لی و کریستین چانگ می خواستند دانش خود را در مورد و علاقه به مراقبت از پوست در ایالات متحده ، به سرعت تبدیل به یکی از محبوب ترین مارک های مراقبت از پوست در جهان می شود. Glow Recipe با عصاره های میوه طبیعی ساخته شده و در شیشه های پر جنب و جوش و رنگی پاستلی به نمایش درآمده است ، چیزی فراتر از یک خط زیبایی زیبایی پسند است – این نوعی خوشبختی برای فرهنگ کره پوست است.

بزرگتر ، چانگ در ایالات متحده ، کره و استرالیا زندگی می کرد. قرار گرفتن در معرض فرهنگ های مختلف به او اجازه می داد ببیند که هر یک چگونه به مراقبت از پوست نزدیک می شوند. چانگ پس از بازگشت به کره در 10 سالگی ، غرق در کارهای مراقبت از پوست شد که مادر و مادربزرگ با او انجام می دادند و تا زمانی که در مدرسه راهنمایی بود ، یک روال ثابت مراقبت از پوست را ایجاد کرده بود. هنوز هم او متوجه تفاوت نحوه برخورد آمریکایی ها با موضوع شد.

چانگ به POPSUGAR گفت: “هنگامی كه برای دانشگاه به آمریكا برگشتم ، متوجه شدم كه این رویكرد در مورد مراقبت از پوست لزوماً جهانی نبوده و هم اتاقی های من مراقبت از پوست را بیش از حد طاقت فرسا می دانستند تا قبل از آرایش از آن استفاده كنند.” به همین دلیل او می خواست فلسفه جدید خود را به توده مردم برساند: “رویکرد کره ای در زیبایی برای من الهام بخش مادام العمر بوده است. من تصور می کنم که سالها تجربه من در صنعت زیبایی در هر دو کشور به گونه ای در زمانی که علاقه به K-beauty رو به رشد بود و من می توانم پلی بین این دو فرهنگ باشم ، زیرا من در تمام زندگی خود راههای دیگری را انجام داده ام. “

“برای من ، آمریکایی کره ای بودن در صنعت زیبایی واقعاً به من این قدرت را می دهد تا کاملاً معتبر خودم و میراث کره ای باشم.”

در مورد لی ، بزرگ شدن در کره نیز تأثیر بسزایی در دیدگاه های وی در مورد مراقبت از پوست داشت. این شیوه ها بخشی جدایی ناپذیر از تربیت او بود و خیلی زود در یک شور و شوق شکوفا شد. وی متوجه شد که مارک های جهانی دائماً به دنبال آسیا به عنوان قطب نوآوری در صنعت زیبایی هستند ، و مدتی را صرف کار در L’Oréal کره کرد قبل از اینکه به L’Oréal ایالات متحده منتقل شود ، جایی که دانش و تخصص خود را به عنوان یک بازاریاب کره ای به اشتراک گذاشت. . لی گفت: “این یک فرصت شگفت انگیز شغلی بود زیرا واقعاً به من نیرو می داد تا میراث و پیشینه خود را در آغوش بگیرم و از آن استفاده کنم.” “هنگامی که من و کریستین مارک تجاری خود را راه اندازی کردیم ، رویای ما این بود که دنیای زیبایی کره را با ایالات متحده و مصرف کننده جهانی به اشتراک بگذاریم.”

به جلو به امروز منتقل شوید ، و دستور Glow یکی از مارک های مشهور و محبوب در ایالات متحده است. علاوه بر این ، الهام بخشیدن به بسیاری از محصولات آن از طریق شیوه های آموختن مادران و مادربزرگ ها به مشتریان آنها ارائه شده است که به آنها کمک می کند تا سنت های K-beauty را به مشتریان خود معرفی کنند: “مادربزرگ من در ماه های گرم تابستان پوست هندوانه سرد را به پشت من می مالید ، که به بهبود و آرامش پوست در یک شب کمک کرد. ” “این در نهایت الهام بخش ما از محصول OG ، ماسک خواب براق هندوانه بود.”

هر محصول به فرهنگ کره بازمی گردد ، و بنیان گذاران از عناصر مورد علاقه خود به عنوان الهام تجاری استفاده می کنند. لی گفت: “برای من ، آمریکایی کره ای بودن در صنعت زیبایی واقعاً به من این قدرت را می دهد تا کاملاً معتبر خودم و میراث کره ای باشم.” داشتن یک مارک تجاری که کاملاً ارزش های مراقبت از پوست و فرهنگ لی را دربرمی گیرد برای وی بسیار مهم است ، به این معنی که هر کالایی شامل سنت های آسیایی است که بین نسل های دیگر منتقل شده و باعث می شود بسیار موثرتر و احساساتی تر شوند.

در مورد مارک تجاری به طور کلی ، آموزش مصرف کنندگان در مورد روش های زیبایی K تنها یکی از اقداماتی است که آنها برای اعتلای جامعه آسیایی در این زمان پریشانی انجام می دهند. چانگ گفت: “داشتن یک گفتگوی آزاد و استفاده از سیستم عامل خود برای اقدام به کمک به جامعه AAPI – و همه گروه های اقلیت برای این امر – بسیار مهم است که احساس امنیت ، دیده شدن و حمایت کنند.” خواه این حمایت از سازمانهایی باشد که خواهان عدالت و برابری برای آمریکاییهای آسیایی هستند یا صدای آنها را تقویت می کنند ، برای تغییر صحبت می کنند – و مهمتر از همه ، برای آن می جنگند – نبردی است که همه ما باید برای جنگیدن آماده باشیم.

“بسیار مهم است که گفتگوی آزاد داشته باشید و از بستر خود برای اقدام در جهت کمک به جامعه AAPI برای احساس امنیت ، دیده شدن و پشتیبانی بسیار مهم باشد.”

Glow Recipe در واکنش به حملات اخیر 20،000 دلار بین Act to Change و AAPI Fund Fund اهدا کرده است و این مارک تجاری متعهد به اشتراک گذاری داستان هایی است که تجربه APIA را برجسته و منعکس می کند چانگ و لی از محصولاتی که این مارک تولید می کند تا سنتهای خانوادگی پشت سر آنها ، توجه خود را به روشهای خاص و م behindثر فرهنگ و مراقبت از پوست در آسیا جلب کرده اند: “در Glow Recipe ، ما متعهد به ایجاد الهامات زیبایی کره ای هستیم که بزرگ شده ایم. چانگ گفت: “برای جامعه جهانی ما قابل دسترسی است.”

برای روش های اضافی برای جلوگیری از نفرت آسیایی ، می توانید در اینجا بیشتر بیاموزید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>