بنیانگذار PSA Skin در مورد مثبت و فراگیر بودن پوست

[ad_1]

خیلی اوقات ، بهترین داستان های زیبایی ناگفته می مانند ، این فقط به رنگ پوست ، مذهب ، بیان جنسیت ، ناتوانی یا وضعیت اقتصادی اجتماعی فرد بستگی دارد. در اینجا ، ما میکروفون را به برخی از بلند پروازانه ترین و با استعدادترین صداهای صنعت منتقل می کنیم ، بنابراین آنها می توانند ، به قول خودشان ، داستان جالب توجهی را درباره چگونگی پیدایش – و اینکه چگونه از زیبایی برای تغییر استفاده می کنند ، به اشتراک بگذارند. دنیا به سمت بهتر مرحله بعدی: نیکلاس تراویس ، بنیانگذار نام تجاری جدید مراقبت از پوست PSA Skin.

آکنه های نوجوانی من یک شبه اتفاق افتاد – من یک روز و در 13 سالگی با پوستی روشن به رختخواب رفتم و صبح روز بعد ، صورتم پر از زیت بود. این بر عزت نفس و اعتماد به نفس من تأثیر می گذارد ، و موارد بسیار زیادی وجود داشت که من حتی نمی خواستم از خانه خارج شوم. من از چیزی استفاده می کردم که پوست من را به طور موقت شفاف می کند ، اما پس از آن با شکستگی بیشتر شعله ور می شود ، بنابراین همیشه احساس می کردم یک قدم به جلو و دو قدم به عقب می روم.

آن روزها خیلی آزمایش کردم. در ابتدای کار ، فکر می کردم باید روی از بین بردن تولید سبوم تمرکز کنم ، بنابراین از پاک کننده ها و تونرهایی استفاده کردم که احساس تمیزکننده بودن را به من القا می کنند. اگر نیش زد ، به معنای کارکردن بود. بیشتر بیشتر بود من تمام صورتم را با Oxy10 – یک کرم 10 درصد بنزوئیل پراکسید – روزی چند بار پوشاندم. اجازه می دهم خشک شود و سپس لایه دیگری مانند ماسک استفاده می کنم. پوست من خشن ، قهوه ای تیره شد و شروع به لایه برداری کرد. این اولین برس من با هایپرپیگمانتاسیون التهابی بود. این زمانی بود که شروع به هدف گیری بیشتر درباره آنچه روی پوستم می کردم شروع کردم و هر بار آهسته یک محصول را معرفی کردم.

داشتن یک شرکت مراقبت از پوست خودم همیشه آرزوی من بود. من از آنچه در بازار موجود بود بسیار ناامید شدم و هرچه در آنجا بود باعث شد که بیشتر بخواهم. من در دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد علوم پزشکی و دارویی خواندم. برای پایان نامه کارشناسی ارشد خود ، من یک طرح تجاری برای یک شرکت مبتدی برای مراقبت از پوست نوشتم. من شش ماه به تحقیق ، جمع آوری امتیاز داده ها و یادگیری صنعت پرداختم.

پس از فارغ التحصیلی ، من به هر مجتمع بزرگ زیبایی در هر کشوری که فکر می کردم می توانم در آن زندگی کنم ، مراجعه کردم ، اما هیچ یک از آنها به من مراجعه نکردند. من در نهایت پیشنهاد شغلی را در یک آژانس تبلیغاتی پذیرفتم و استراتژی های شبکه های اجتماعی ایجاد کردم و کمپین هایی را اجرا کردم. وقتی تصمیم به حرکت بعدی ام گرفت ، این اشتیاق را احساس کردم که نمی توانم لرزش کنم و برگردم و پایان نامه خود را مرور کنم. پایان نامه من بر اساس تزریق 1 میلیون دلار بود. من می دانستم که هرگز به اندازه کافی صرفه جویی نمی کنم اما فهمیدم که می توانم خط را با یک محصول شروع کنم ، همان کاری که کردم.

دو ماه طول کشید تا جرأت راه اندازی نام تجاری خود را کسب کردم. من همیشه فکر می کردم که من در صنعت زیبایی به تجربه و ارتباط نیاز دارم – من هیچ کدام از آنها را ندارم – و هنوز حقوقی را پرداخت نکرده ام ، پس من کی بودم که خط خودم را راه اندازی کنم؟ من به بازار نگاه کردم ، و فضای سفید زیادی پیدا کردم که فکر کردم می توانیم آنها را پر کنیم. هدف این بود که فرمولهایی ارائه دهیم که نتایج قابل مشاهده ای را برای شما ایجاد کنند ، بنابراین حل مسئله برای ما حیاتی است. بخشی از این فرایند شامل فکر کردن در مورد چگونگی ایجاد چیزی حتی بهتر است. مواد تشکیل شده از نظر بالینی مانند ویتامین C و رتینول بسیار درخشان هستند ، اما همچنین می توانند ناپایدار و تحریک کننده باشند. درمان آکنه بزرگسالان ناشی از استرس و هورمون ها ظرافت بیشتری نسبت به آکنه های معمولی نوجوانان دارد.

“یک مسیر مستقیم برای داشتن پوستی شاد و شفاف وجود ندارد.”

فراگیری و تنوع ، هر کاری را که انجام می دهیم ، پیش می برد. ما هیچ یک از تبلیغات خود را با مدل ها رتوش نمی کنیم. برای اینکه واقعاً برای همه قابل دسترسی باشد ، ما PSA را بدون خشک کردن الکل ، روغنهای اساسی ، رنگها و مواد معطر مصنوعی و سولفاتها فرم دادیم ، به طوری که مانع پوست شما احترام گذاشته شود – به ویژه در ابتدای سفر به مراقبت از پوست ، به عنوان صدمه به مانع شما بسیار مهم است. تجمعی است – و بنابراین پوست شما می تواند مثبت ترین و درخشش سالم را بدست آورد.

ما آرزو داریم فضایی امن برای متحدان خود ایجاد کنیم تا بتوانند سفرهای مراقبت از پوست خود را به اشتراک بگذارند. ما یک سریال هفتگی داریم که متحدان خود را وادار می کنیم تا داستان های خود را به اشتراک بگذارند و ما بر روی سفر تمرکز می کنیم زیرا یک مسیر مستقیم برای داشتن پوستی شاد و شفاف وجود ندارد. سفر همه متفاوت است و این درست است.

منبع تصویر: با مجوز از PSA Skin

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>