بهترین آرایش ها در سال 2021 در انگلیس راه اندازی می شود

[ad_1]

هر ساله ، وقتی صحبت از راه اندازی آرایش می شود ، مارک های زیبایی از خود پیشی می گیرند و امسال تفاوتی ندارد. به ما اعتماد کنید وقتی می گوییم: شما در سال 2021 با محصولات آرایشی جدید کاملاً در معاشرت هستید. اکنون ، ما می دانیم که به چه فکر می کنید. این که این روزها دوباره در حصر قفل ملی هستیم ، این روزها فرصت زیادی برای آرایش زیاد به ما نمی دهد (و برای افرادی که هنوز هم روزانه آرایش کامل دارند ، به طور جدی تشویق کنید). این بدان معنا نیست که شما نمی توانید برخی از خریدهای پنجره مجازی را انجام دهید ، یا در برخی از محصولات جدید سرمایه گذاری کنید تا کیف آرایش خود را برای بعدا به روز کنید.

با بازتاب در مورد آرایش های حماسی سال گذشته ، نکات برجسته شامل پرتاب باورنکردنی رژ لب Pat McGrath Labs x Supreme MatteTrance و ریمل مژه و ابرو با فشرده Hourglass Unlocked Instant Extract که وارد زندگی ما می شود ، بود. خوشبختانه برای ما ، 2021 خوب به نظر می رسد – واقعا خوب – اگر حتی بهتر نیست ، در بخش محصولات آرایشی جدید ، بنابراین دست و پنجه نرم کنید.

امسال به لطف یک مارک مشهور جدید در صحنه ، این بار با احترام از هالسی ، با صدای بلند آغاز شد. این خواننده و ترانه سرا که به عنوان تجربی در دنیای زیبایی شناخته می شود ، About-Face را از 4 ژانویه راه اندازی کرد که شامل رژ لب ، محصولات رنگی ، آرایش چشم و حتی ابزارهای زیبایی است. ما عملاً فریاد زدیم که در 19 ژانویه از خط تولید کانسیلر کاملاً 36 سایه ای The Ordinary که کاملاً پوشانده شده است ، فریاد زدیم. اما این فقط آغاز است ، تعداد زیادی پرتاب هیجان انگیز وجود دارد که خیلی زود از آنجا شروع شده اند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بهترین محصولات آرایش در سال 2021 به ادامه مطلب بروید تا حالا.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>