بهترین آرایش و مو در جوایز موسیقی بیلبورد 2021: عکس ها

[ad_1]

ممکن است مد اسکار و گلدن گلوب داشته باشد ، اما بهترین لحظات زیبایی در جوایز موسیقی بیلبورد داغ می شوند. سال به سال ستاره هایی را می بینید که در بخش مو و آرایش برای بزرگترین شب در موسیقی ایستاده اند – و فرش قرمز 2021 ناامید کننده نیست.

اگر به نظر می رسد زیبایی نمایش نشانگر موارد اولیه باشد ، انتقام دوباره برمی گردد. از اتحادیه گابریل روشن کنبا نگاهی به دم اسبی به هنر ناخن صورتی صورتی Saweetie به مدل موی بافته شده آلیشیا كیز با الهام از اولین جلد آلبوم او و خیلی چیزهای دیگر ، تمام شب اوایل دهه 2000 را به بهترین وجه ممكن فریاد زد. (تنها چیزی که از دست رفته است: لباس های ورزشی Juicy Couture و ظاهر پاریس هیلتون.)

الهام بخشیدن به آرایش و آرایش برای چندین روز وجود داشت و ما نمی توانیم فقط یک مورد مورد علاقه را انتخاب کنیم. نگران نباشید ، هنگامی که می بینید زیبایی بیلبورد به جلو نگاه می کند ، دلیل آن را خواهید فهمید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>